MALOW Top Pracodawcą Polski Wschodniej 2017

Aktualności

W dniu 28 września podczas IV Kongresu Gospodarczego Polski Wschodniej w Białymstoku MALOW został laureatem konkursu TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2017.

W imieniu firmy nagrodę odebrał Przewodniczący Rady Nadzorczej – Henryk Owsiejew. Jest to szczególne wyróżnienie, gdyż nominacji i wskazań w konkursie dokonały władze samorządowe poszczególnych województw (marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich), a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości. Świadczy to o tym, że prowadzone przez naszą firmę działania w sferze biznesu i na rzecz lokalnej społeczności są skuteczne, a sama firma postrzegana jako dbającą o pracowników i konkurencyjna na rynku..

Poza firmą MALOW nagrody otrzymali również firmy: Torpol, JMP Flowers Grupa Producentów, Inglot, ML System, Kazar Footwear, Enea Połaniec, SIPMA. W ocenie komisji są to najlepsze z najlepszych w firm, nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność i znaczące w swoich branżach.

TOP PRACODAWCA EM 223
top-pracodawca-polski-wschodniej-2017