Meble sportowe

SZAFY SPORTOWE SOCJALNE I UBRANIOWE

Szafy ubraniowe pozwalają na funkcjonalne i estetyczne urządzenie szatni i zapleczy sportowych, sal gimnastycznych, klubów fitness i innych pomieszczeń socjalnych. Szeroki asortyment gwarantuje zrealizowanie potrzeb użytkowników uwzględniające ich najbardziej zróżnicowane wymogi, zapewniając dobre samopoczucie i podnosząc standard miejsc wypoczynku i ćwiczeń.

Wentylacja szaf odbywa się poprzez system otworów wentylacyjnych o nowoczesnym designie umożliwiającym swobodną cyrkulację powietrza. Zgrzewana konstrukcja oparta na profilach zamkniętych wpływa na sztywność i trwałość konstrukcji. Szafki mogą być wyposażone w nóżki lub ustawiane na podstawach z ławką.

SPORTOWA SZAFA TRENERSKA
Szafa posiada możliwość swobodnego konfigurowania następującego wyposażenia:
– haki np. na skakanki, hoola-hoop,
– półki (na plastrony),
– szufladę ramową wraz z podzielnikami (na pałąki,oszczepy),
– możliwość zamontowania na szufladzie zamykanego schowka na stopery, gwizdki oraz inne drobne przedmioty.

W/w elementy są wyposażeniem standardowym i posiadają możliwość swobodnego regulowania na wysokość. Drzwi perforowane, z pełnym otwarciem, zamykane zamkiem kluczowym ryglowanym w 2 pkt.

SZAFA DO PRZECHOWYWANIA NART I SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

Szafa na 2 komplety nart i butów narciarskich wraz z kaskami. Metalowy mebel socjalny przeznaczony do ośrodków sportowych, wypoczynkowych i narciarskich. Wyposażona jest w zestaw 6 haków na buty i kaski, dno wyposażone w ocynkowaną, szczelną wanienkę oraz górną półkę przeznaczoną na gogle i rękawice narciarskie oraz zestaw 3 haczyków na ręczniki, ubrania. Wszystkie półki rozmieszczone równomiernie co 200 mm.

WYPOSAŻENIE DO BADMINTONA

Podajnik Lotek Badmintonowych – służy do przechowywania i podawania lotek badmintonowych podczas gry i ćwiczeń sportowych. Dwa zasobniki mieszczą ok. 80 lotek.

Słupek Badmintonowy – służy do zawieszania siatek, wyposażony jest w kółka jezdne, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można przygotować boisko do gry w badmintona w każdych warunkach.