Regały przesuwne – Garderoba „Loft”

Garderoba jest elementem wyposażenia wnętrz domów i mieszkań, którego podstawową funkcją jest przechowywanie ubrań. A jeśli mądrze zostanie w niej wykorzystana każda przestrzeń to będzie ona mogła służyć nie tylko do przechowania butów czy ubrań, ale także pościeli, walizek lub toreb podróżnych i wielu innych przedmiotów. Jest to szczególnie ważne w loftach – mieszkaniach, które często powstają z wyremontowanych i zaadaptowanych do celów mieszkaniowych hal produkcyjnych lub magazynów. Charakteryzują się one dużymi otwartymi przestrzeniami, surowymi wnętrzami z przewagą szkła, stali i kamienia, wysokimi sufitami, wielkimi oknami czy fabrycznym oświetleniem. Urządzenie garderoby w takim pomieszczeniu jest nie lada wyzwaniem designerskim.

Idealnym rozwiązaniem są oferowane przez firmę MALOW regały przesuwne LITREG Loft, których nowoczesny wygląd, metalowa konstrukcja oraz funkcjonalność sprawiają, że idealnie wkomponowują się w surową przestrzeń postindustrialnych mieszkań. Znajdująca się w nich półka może być wykorzystywana do przechowywania rzeczy, z których rzadko korzystamy, czyli walizek, grubych kocy czy nawet śpiworów. Dzięki temu zawsze będą „pod ręką”, ale nie będą zajmowały potrzebnego miejsca na inne rzeczy, z których korzystamy na co dzień. Wyposażone są w drążki do wieszania ubrań, koszul, marynarek czy sukienek. Z kolei na dole można wydzielić specjalne miejsce na buty, gdzie wszystkie pary będą widoczne, a całej ekspozycji na pewno pozazdroszczą osoby odwiedzające Państwa mieszkanie.

Nasze regały przesuwne LITREG Loft łączą w sobie wysoką jakość wykonania i niezawodność, co w połączeniu z ich cechami funkcjonalnymi pozwala stworzyć nowoczesną garderobę. Zaś szerokie możliwości wyposażenia zapewniają efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zastosowanie systemu regałów przesuwnych LITREG Loft, to ze względu na indywidualne uwarunkowania techniczne oraz wymogi klientów projekt wraz z kosztorysem wykonany zostanie po otrzymaniu informacji o powierzchni do zabudowania oraz ewentualnych wymagań.