Regały przesuwne RPM z napędem mechanicznym LITREG

REGAŁY PRZESUWNE Z NAPĘDEM MECHANICZNYM LITREG
 
ROZUMIEMY POTRZEBY

Rozumiemy Państwa potrzeby w zakresie wyposażenia biur, archiwów i bibliotek. Proponujemy produkowany przez nas system regałów przesuwnych. Jest to idealne rozwiązanie w zakresie archiwizacji i magazynowania, dające nieograniczone możliwości i pozwalające do maksimum wykorzystać powierzchnię archiwalną.

GWARANTUJEMY FUNKCJONALNOŚĆ

Szerokie możliwości wyposażenia oraz zestawień poszczególnych elementów zapewniają efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni.

Dodatkowe wyposażenie: szuflady ramowe, wysuwane półki, podpórki do dokumentów zapewnia efektywność pracy i elastyczność zastosowania regałów.

ZAPEWNIAMY SATYSFAKCJĘ

Na każde Państwa zapytanie przedstawimy ofertę. Nieodpłatnie zaprojektujemy plan zagospodarowania regałami jezdnymi archiwum, magazynu czy biura, proponując najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie wyposażenia i funkcji. Wspólnie z Państwem stworzymy rozwiązanie optymalnego i wydajnego wykorzystania pomieszczeń. Proponujemy Państwu rozwiązania, które dopasowują się do potrzeb ludzi w ich otoczeniu zapewniając funkcjonalność, dynamikę, wydajność i jednocześnie przyjazną atmosferę. Istnieje możliwość zmiany wysokości regałów przejezdnych oraz rozstawu półek zgodnie z potrzebami klienta.

Zabudowa regałami stacjonarnymi pozwala na przechowywanie zaledwie 1040 segregatorów. Przy zastosowaniu systemu regałów przesuwnych LITREG macie Państwo możliwość podwojenia powierzchni składowania, nie zmieniając powierzchni rzeczywistej. Na tej samej powierzchni zabudowa metalowymi regałami przesuwnymi pozwala na przechowywanie 2080 segregatorów. Ze względu na indywidualne uwarunkowania techniczne oraz wymogi klientów projekt wraz z kosztorysem wykonujemy po otrzymaniu od Państwa informacji o powierzchni do zabudowania oraz ewentualnych wymagań.