Stół z regulowaną wysokością blatu

Pracownicy w biurach i w swoich miejscach pracy spędzają wiele godzin przy biurku, często w jednej pozycji, co niekorzystnie wpływa na ich zdrowie i kręgosłup. Według specjalistów i terapeutów najlepsze dla zdrowia są biurka z regulowaną wysokością blatu. Normy ergonomiczne zalecają, aby siedząc przy biurku kąt między ramieniem a przedramieniem wynosił 90 stopni. Zatem idealnym rozwiązaniem jest biurko z regulowaną wysokością blatu.

KORZYŚCI:

  • Pozwala dostosować wysokość blatu do indywidualnego użytkownika. Osoby wyższe mogą dostosować wysokość blatu do swoich rozmiarów.
  • Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą i odwrotnie zapewnia ruch ciała, a przez to poprawę samopoczucia i lepszą efektywność pracy.

Biurka z regulowana wysokością blatu wyposażone są w inteligentny panel do regulacji położenia blatu. Oferuje on technologię bezprzewodową Bluetooth, dwie pozycje pamięci oraz funkcję przypominania z wykorzystaniem diody LED.

REGULACJA BIURKA

Aby ustawić biurko w wybranym położeniu, wystarczy odchylić panel w górę lub w dół. Pozycję ciała można zmieniać w trakcie pracy nawet bez patrzenia na urządzenie i bez konieczności odwracania uwagi od wykonywanej czynności.

PANEL STEROWANIA


malow-ustawienie3_@FUNKCJA PRZYPOMNIENIA

Panel biurkowy w lewym dolnym rogu wbudowaną diodę LED, która przypomina o konieczności zmiany pozycji w trakcie pracy.

Można również zmienić odstęp czasowy między kolejnymi przypomnieniami o konieczności zmiany pozycji. Aby wprowadzić własne ustawienia przedziałów czasowych, należy pobrać aplikację Desk Control. Poprzez tę aplikację przy pomocy smartfona można m.in. regulować ustawienie biurka, odbierać przypomnienia i zapisywać wybrane położenia blatu. Aplikacja umożliwia nawiązanie połączenia bezprzewodowego w technologii Bluetooth i jest dostępna w wersji na platformy iOS oraz Android.

W pamięci panelu można zapisać do dwóch najczęściej wybieranych pozycji blatu biurka.

Po zapisaniu wybranych pozycji panel obsługuje się przez odchylenie. Dzięki temu można łatwo zmieniać pozycję ciała w trakcie pracy.

Bezpieczne obciążenie stołu – do 100 kg. Stół wyposażony w kolumny podnoszące oraz system sterowania, zapewniający cichą i płynną pracę siłowników, łagodny start i zatrzymanie.
 
– minimalna wysokość: 630 mm
– maksymalna wysokość: 1240 mm