Wózki na laptopy i tablety

Wózki na laptopy WNL z funkcją ładowania baterii służą do przechowywania i łatwego przewożenia laptopów. Sprawdzają się idealnie w szkołach, na uczelniach, bibliotekach, czy salach konferencyjnych, czyli wszędzie tam gdzie istnieje konieczność bezpiecznego przechowywania i jednoczesnego ładowania laptopów. Wózek WNL jest szczególnie funkcjonalnym rozwiązaniem w klasach szkolnych, gdzie uczniowie muszą bezpiecznie przechować oraz ładować laptopy. Dzięki mobilnemu wózkowi WNL w łatwy i bezpieczny sposób można przemieścić się z laptopami z jednej klasy do drugiej. Wózek WNL służy do przechowywania, zabezpieczenia i jednoczesnego ładowania od 10 do 30 laptopów. Dla zabezpieczenia przeciążeniowego stosowany jest bezpiecznik oraz sekwenser, który umożliwia włączanie się poszczególnych listew przyłączeniowych po upływie określonego czasu (~3minut), co skutkuje utrzymaniem się niskiego obciążenia instalacji elektrycznej wózka podczas sekwencji ładowania. Sygnalizacją pracy poszczególnych listew przyłączeniowych wózka jest świecąca dioda. Drzwi wózka zabezpieczone są przed dostępem osób niepowołanych zamkiem kluczowym z blokadą w dwóch punktach.

Wierzch wózka pokryty blatem z melaminy służącym jako przestrzeń robocza. Korpus wózka posiada otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza.

Maksymalny wymiar przestrzeni roboczej 86 x 340 x 470 mm (17´). Korpus wózka wykonany z blachy stalowej malowanej najwyższej jakości farbami proszkowymi. Wózki posiadają deklarację zgodności z Dyrektywami Parlamentu Europejskiego 2001/95 dotyczącą bezpieczeństwa użytkowania oraz spełniają wymagania dyrektywy niskonapięciowej LVD 2014/35/UE.

Wózek na laptopy WNL został nagrodzony Medalem Europejskim.

 Pobierz instrukcję bezpiecznego użytkowania wózka na laptopy z sekwenserem

Wózki na tablety WNT

Wózek na tablety posiada funkcję ładowania baterii* oraz służy do przechowywania i łatwego przewożenia 32 tabletów + 1 laptopa. Sprawdza się idealnie w szkołach, na uczelniach, bibliotekach, salach konferencyjnych, czyli wszędzie tam gdzie istnieje konieczność bezpiecznego przechowywania i jednoczesnego ładowania tabletów.

Wózek posiada:
– gniazdo do ładowania laptopa,
– w zestawie dołączone 2 kable: z wyjściem na IEC C5 oraz kabel z wyjściem IEC C7,
– wkłady wykonane z pianki niepalnej umożliwiające przechowywanie 32 szt. tabletów (maksymalny wymiar przestrzeni roboczej dla jednego tabletu 10x205x295 mm,~12,2’’),
– ponumerowane przegródki,
– półkę (100x340x520 mm) z gniazdem do ładowania laptopa,
– uchwyty do przemieszczania po obu stronach,
– cztery kółka jezdne (z gumy nie brudzącej) o średnicy 100 mm i nośności 150 kg na kółko, w tym dwa z hamulcem,
– gumowe narożniki na krawędziach dolnych wózka,
– drzwi zamykane zamkiem zabezpieczającym z blokadą w 2 punktach,
– blat z melaminy (ze ściętymi rogami o gr. 18 mm z czarnymi krawędziami),
– otwory wentylacyjne w korpusie do cyrkulacji powietrza,
– przewód przyłączeniowy o długości 3 m,
– uchwyt – zwijacz przewodu umożliwiający nawinięcie przewodu zasilającego.
 
Atuty wózka WNT:

  • możliwość ładowania jednocześnie max 32 urządzeń typu: tablet, smartphone oraz dodatkowo jednego laptopa użytkownika,
  • każde gniazdo USB wyposażone w diodę LED potwierdzającą jego prawidłowe działanie,
  • podwójne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe układu oraz przeciw-przeciążeniowe układu,
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem układu,
  • wprowadzenie ogranicznika czasowego jednego ładowania (do 10h) dla zabezpieczenia baterii urządzeń ładowanych oraz zmniejszenia zużycia energii elektrycznej.

 Pobierz instrukcję bezpiecznego użytkowania wózka na tablety WNT