Centrum Badawczo-Rozwojowe MALOW

Co łączy Malow Suwałki z Formułą 1

Potrzeba ciągłego rozwoju wiąże się z maksymalnym wykorzystaniem potencjału wyobraźni i umiejętności technicznych. W 2018 roku powołaliśmy Centrum Badawczo – Rozwojowe (CBR). Zespół 40 inżynierów dba, aby meble metalowe Malow były nowoczesne, wysokiej jakości i wytrzymałe.

Malow to ambitne meble metalowe

CBR w magiczny sposób przekuwa wiedzę i możliwości w sukces. Każdego dnia CBR poważnie angażuje się w rozwój firmy. Są to inżynierowie o niebywałym zmyśle technicznym i intelektualnym. Zajmują się poszukiwaniem nowych technologii, są skarbnicą wiedzy, którą chętnie się dzielą. Czuwają nad bezpieczeństwem i zgodnością produktów z wymaganiami norm i przepisów międzynarodowych. To dzięki między innymi ich pracy meble metalowe Malow posiadają 5 lat gwarancji. Ich pracę można porównać do zespołu technicznego Formuły 1.

Od pomysłu do klienta

Wykorzystywanie nowych możliwości wymaga wiedzy technicznej z wielu dziedzin. Nasze CBR umożliwia przeprowadzenie wielu prac badawczo-rozwojowych, testowanie oraz proponowanie nowych rozwiązań. Zdobyta wiedza wzbogaca projekty o trendy i dobre praktyki. Praca CBR znacząco skraca czas wdrożenia projektów, dzięki czemu rośnie nasza efektywność, a wraz z nią zadowolenie klienta.

Projekt 4.0

W dniu 16.12.2021 roku w Finale Konkursu Podlaska Marka 2020 w kategorii “Projekt 4.0” firma Malow otrzymała tytuł Podlaskiej Marki Roku za “Centrum Badawczo – Rozwojowe – wspólne przedsięwzięcie firm z województwa podlaskiego w ramach Przemysłu 4.0”. Była to inicjatywa Malow sp. z o. o., we współpracy m.in. z Politechniką Białostocką i firmami: Wagner-Service Świętochłowice, Zaprom Turośń Kościelna oraz Jazon Białystok.
W tej kategorii rywalizowały przedsięwzięcia i projekty, które integrują pracę ludzi, maszyn oraz zaawansowanych technologii informacyjnych i realizują założenia Przemysłu 4.0 na terenie województwa podlaskiego. Jesteśmy bardzo dumni ze zdobytego tytułu i bardzo dziękujemy firmom zaangażowanym w projekt, bez których nie byłoby tej nagrody.

Pokrewne wpisy

Atesty higieniczne na WNL i WNT

Chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się na rynku. W związku z tym zwracamy uwagę na wartości dodane do wyrobów, ich cechy kluczowe i atuty. Jednym ze sposobów jest certyfikowanie wyrobów, bowiem certyfikaty świadczą o tym, że oznaczone nimi wyroby są bezpieczne dla zdrowia ludzi i przyjazne dla środowiska oraz, że zostały sprawdzone przez ekspertów i pozytywnie przez nich ocenione.

Szafy wzmocnione SRM do przechowywania rysunków i map

Doskonałość jest nawykiem, a jej częścią jest kultura i ergonomia pracy. Możesz uczynić swoją pracownię bardziej ergonomiczną aranżując w niej solidną i praktyczną szafę do przechowywania rysunków, map i dokumentów o dużych formatach (A1, A0). Nasza szafa SRMW z dodatkowym wzmocnieniem wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, a pieczę nad jej jakością sprawują doświadczeni specjaliści.

Zamki elektroniczne typu RFID – cz. II

Ze względu na wygodę użytkowania zamki elektroniczne stają się coraz powszechniejsze. To rozwiązanie znalazło wiele zastosowań w przestrzeni publicznej. Wraz z rosnącym zainteresowaniem zamkami tego typu, dołączamy do oferty samoprzylepne instrukcje użytkowania.

Scroll to Top