Czy wyobrażasz sobie biuro bez biurka?

Nowoczesne biuro

Odpowiednio wyposażone biuro poprawia warunki pracy i tworzy atmosferę sprzyjającą kreatywności. Utrzymywanie biura czystego, zadbanego i schludnego działa korzystnie na koncentrację pracowników, a ta bezpośrednio przekłada się na efektywność pracy. Na pewno starasz się, aby aranżacja Twojego biura była wyjątkowa pod każdym względem. Warto skupić się na stanowisku pracy, bo właśnie tam spędza się większość czasu w biurze.

Wnętrze wpływa na nasze samopoczucie materiałami, kolorami i sposobem ustawienia mebli. Nowoczesny styl wychodzi poza design, to przede wszystkim troska o warunki pracy i potrzeby pracowników. Niewątpliwie najwięcej czasu spędza się na stanowisku pracy, którego podstawowym elementem jest wygodne biurko. Stoły biurowe STB znajdują się w czołówce biurek dostępnych na rynku, dzięki rozwiązaniom opcjonalnym. Można wyposażyć je w blendę zasłaniająca przestrzeń pod biurkiem, mediaporty, przelotki i maskownice kablowe.

Wybierając biurko zwróć uwagę, czy:

  • Wielkość i wysokość blatu odpowiada Twojej potrzebie przestrzeni
  • Stół posiada możliwość wypoziomowania
  • Konstrukcja i blat biurka są wykonane z solidnego materiału
  • Biurko przewiduje przestrzeń na kable
  • Stół można wyposażyć w mediaporty, przelotki, maskownice kabli, blendy.

Nasze stoły – pracuj efektywnie i wygodnie

Stoły biurowe z rodziny STB to idealne rozwiązanie dla ergonomicznej pracy. Wykonane z metalu, z dbałością o każdy szczegół, dostępne są w wielu rozmiarach, można łączyć je w różne kształty, a co najważniejsze – stopki z możliwością regulacji pozwalają wypoziomować stół w każdym wnętrzu.  Dodatkowym atutem stołów STB jest kanał kablowy pod blatem, który rozwiązuje problem z leżącymi pod biurkiem kablami i zasilaczami. Do stołów STB dostępne są dedykowane mobilne kontenerki z rodziny SZP, dzięki którym wszystkie potrzebne rzeczy będziesz mieć w szufladach i wygodnie ustawisz je pod biurkiem.

Zadbaj o miejsce pracy i każdy szczegół. Twoje biuro jest takie, jakie są znajdujące się tam meble. Wybierz stoły biurowe STB z Malowa i ciesz się dbałością o każdy detal.

Zobacz stoły biurowe STB

Zobacz kontenerki podbiurkowe SZP

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top