Doładuj wygodnie swój e-bike (cz. II)

W związku z promowaniem ekologicznych środków transportu, zamykaniem centrów miast dla ruchu spalinowego, coraz więcej osób zaczyna korzystać z rowerów elektrycznych. Tym samym poszukują łatwego i praktycznego sposobu do ładowania baterii swoich jednośladów. Szafki do ładowania akumulatorów rowerowych są innowacyjnym rozwiązaniem pozwalającym na łatwą organizację procesu ładowana i przechowywania osprzętu rowerowego.

Szafa dostępna jest w dwóch wariantach wykonania:

  • wisząca
  • stojąca

Szafki wiszące montowana są do ściany za pomocą kołków rozporowych. Szafki mogą stać się elementem wyposażenia garaży, zadaszonych miejsc parkingowych, a nawet szatni pracowniczych. Montowane na zewnątrz muszą być umiejscowione pod dachem. Każda skrytka zamykana jest zamkiem cylindrycznym. Istnieje również możliwość ryglowania zamkiem szyfrowym.

Dla zapewnienia bardzo dobrej jakości powierzchni blachy przed malowaniem proszkowym zastosowano proces fosforanowania cyrkonowego i konwersję cyrkonową. Proces ten dla określonego środowiska zapewnia odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne oraz gwarantuje dużą przyczepność dla farby proszkowej. Wyrób pokrywany jest farbą podkładową, która dodatkowo zabezpiecza przed negatywnym oddziaływaniem środowiska oraz niepalną farbą proszkową.

Projektując te szafy mieliśmy na celu uproszczenie procesu ładowania i uczynienie go szybszym i bezpieczniejszym. Wymontowanej baterii nie trzeba trzymać w domu, dzięki naszej szafie bezpiecznie i szybko można ją naładować m.in. w garażu, w podziemnym parkingu lub innym zadaszonym miejscu. W skrytkach mogą być przechowywane dowolne akumulatory (z wyjątkiem kwasowo-ołowiowych lub innych emitujących szkodliwe opary). Szafa do ładowania akumulatorów to doskonałe rozwiązanie do ładowania wielu akumulatorów jednocześnie m.in. w wypożyczalniach, serwisach, sklepach z elektrycznymi rowerami lub stacjach ładowania akumulatorów.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top