Doładuj wygodnie swój e-bike

Z każdym rokiem rowery elektryczne zyskują na popularności. Wzrost świadomości społeczeństwa, rozwój techniki i troska o środowisko znacząco wpływają na przyrost liczby użytkowników rowerów elektrycznych. Wyglądają i działają jak tradycyjny rower i są idealne, aby szybko dotrzeć do szkoły lub pracy, albo zrelaksować się podczas weekendowej wycieczki.

Rowery elektryczne z roku na rok, dzięki wprowadzaniu nowych technologii są tańsze, lżejsze, bez problemu pokonują trudny teren. Są ciche, co ważne (!) nie emitują spalin, a ładowanie jest szybsze i pozwala na pokonywanie coraz dłuższych dystansów. Dzięki akumulatorom, zależnie od wielkości, rowery są w stanie pokonać dystans nawet do 100 km. Jest zalecane, aby przed każdym wyjazdem akumulator naładować, by potem móc cieszyć się beztroską jazdą.

Ponieważ akumulator to serce napędzające nasz pojazd, zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy szafę do ładowania akumulatorów rowerowych. Mieliśmy na celu uproszczenie procesu ładowania i uczynienie go szybszym i bezpieczniejszym. Wymontowanej baterii nie musisz trzymać w domu, dzięki naszej szafie bezpiecznie i szybko naładujesz ją m.in. w garażu, w podziemnym parkingu lub innym zadaszonym miejscu. W skrytkach mogą być przechowywane dowolne akumulatory (z wyjątkiem kwasowo-ołowiowych lub innych emitujących szkodliwe opary). Szafa do ładowania akumulatorów to doskonałe rozwiązanie do ładowania wielu akumulatorów jednocześnie m.in. w wypożyczalniach, serwisach, sklepach z elektrycznymi rowerami lub stacjach ładowania akumulatorów.

Dostępne są dwa rodzaje szaf do ładowania baterii:

  • 6 lub 9 skrytkowa szafa wisząca (montowana do ściany)
  • 9 skrytkowa szafa wolnostojąca.

Konstrukcja szafy jest solidna, wykonana z blachy zabezpieczonej metodą konwersji cyrkonowej. Malowanie proszkowe chroni przed korozją. Dodatkowo farba jest niepalna. Każda skrytka posiada perforację na drzwiach oraz ścianach tylnych umożliwiającą wentylację oraz zamykana jest zamkiem cylindrycznym. Istnieje również możliwość zamontowania innych typów zamków wg wymagań użytkownika, np. szyfrowego. Maksymalna moc szafy to 3680 W. Wyposażenie szafy w bezpiecznik nadprądowy gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Szafa do ładowania akumulatorów to dobre rozwiązanie dla każdego posiadacza elektrycznego roweru. Solidna konstrukcja pomaga zabezpieczyć proces ładowania, chroni przed kradzieżą, oraz dostępem dzieci. To dyskretne, bezpieczne i najlepsze miejsce do ładowania akumulatorów rowerowych.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top