EKOMalow

Z każdym dniem ludzkość uświadamia sobie coraz bardziej, że troska o stan i dobro naszej planety ma szczególne znaczenie. Za jej losy odpowiedzialny jest bowiem każdy z nas. Tylko ludzie mają realny wpływ na to, jak będzie wyglądała Ziemia w przyszłości. To tylko od nas zależy, w jakich warunkach będą żyły nasze dzieci oraz wnuki.

Ekologia to słowo, z którym spotykamy się coraz częściej. Pojęcie to zyskuje na znaczeniu wśród wielu producentów licznych branż. A jakie eko-działania podejmuje Malow?

Zacznijmy od naszych produktów, czyli metalowych mebli 😊

Te popularne, metalowe szafy, z którymi macie do czynienia w biurze, szatni czy warsztacie, które kojarzą się z hutą stali, są ekologiczne ponieważ:

  • są mocne i trwałe, mogą służyć latami,
  • mają ponadczasową konstrukcję i nie muszą być wymieniane wraz ze zmieniającymi się trendami,
  • mogą być przetworzone, a pozyskana z nich stal może być ponownie wykorzystana do produkcji kolejnych szaf, samochodów, samolotów i wielu innych wyrobów,
  • można je przemalować, gdy znudzi się ich kolor lub się porysują,
  • gdy się popsują, nie trzeba ich wyrzucać, można je naprawić i dalej cieszyć się ich funkcjonalnością.

A teraz najważniejsze!

  • do produkcji mebli wykorzystywane są roboty, które zasilane są energią ze słońca (!!!)

Tak, energię elektryczną czerpiemy ze słońca. Mamy własną farmę fotowoltaiczną, która produkuje 2,0 MW mocy i pokrywa 30% naszego zapotrzebowania na prąd. Od momentu uruchomienia farmy te 2,0 MW pozwoliło już nam na:

I nie jest to nasze ostatnie słowo! Planujemy kolejne inwestycje w odnawialne źródła energii.

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego farmę fotowoltaiczną EKOMalow:

Odtwórz wideo

Pokrewne wpisy

Zajęcia multimedialne

Wózek WNL wzbudza entuzjazm nie tylko u dzieci. Jest to najlepszy sposób do przechowywania i szybkiego ładowania laptopów w miejscach, gdzie jest ich dużo i wymagają nadzoru. Odpowiednia eksploatacja sprzętu elektronicznego wydłuża jego żywotność. Dzięki wózkom WNL i WNT produkowanym przez Malow Wasze urządzenia elektroniczne będą przechowywane w bezpiecznych warunkach. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że urządzenia zawsze będą gotowe do użytku, a możliwość wyposażenia wózka w Access Point zagwarantuje szybkie i bezpieczne łącze internetowe.

Scroll to Top