Jesteśmy na Linkedin – Malow

UWAGA! UWAGA! #Malow jest już również na #Linkedin

https://www.linkedin.com/company/malow-suwalki/mycompany/

Linkedin to profesjonalna platforma B2B do networkingu i rozpowszechniania treści. Głównym jej założeniem jest ułatwienie kontaktów biznesowych i ma stricte biznesowy charakter.

Linkedin to międzynarodowy serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych, który działa od maja 2003 roku. Ten portal to największa na świecie sieć profesjonalistów, szansa na rozwój firmy i nawiązywanie kontaktów z innymi firmami.

Linkedin jest prosty w obsłudze i jest pomocny w marketingu firmy.

Aby znaleźć się na Linkedin wystarczy zarejestrować się na platformie pod adresem https://Linkedin.com rejestracja jest szybka, prosta i bezpłatna. Dobrze zarządzany profil Linkedin jest możliwością wyróżnienia się wśród konkurencji, zwiększa widoczność w internecie. Profil pozwala śledzić trendy w branży, jest także wizytówką firmy.

Szansa firmy do nawiązania współpracy.

Linkedin jest tak zbudowany, że każda aktywność ludzi powiązanych z firmą buduje świadomość marki. Komentując, polecając artykuł, czy pisząc na grupie dajemy możliwość podejrzenia, kim jesteśmy i gdzie pracujemy. Profile zrzeszone pod wspólnym logiem firmy świadczą o stabilnym miejscu pracy i zaangażowaniu pracowników. Na portalu społecznościowym Linkedin możemy informować o osiągnieciach firmy, nowych ofertach i wydarzeniach z życia firmy.

Pracownicy firm też zyskają gdy założą konto na Linkedin.

Możliwe jest odwiedzanie profili pracowników, komunikowanie się za pomocą czatu, tworzenie grup oraz publikacja “treści tylko dla pracowników firmy”. W profilu można znaleźć wiele informacji cennych choćby przy poszukiwaniu pracy, stażu lub praktyki.

Linkedin zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników z Polski. Według strony semcore.pl Linkedin odpowiada za 97% wszystkich leadów B2B wygenerowanych w mediach społecznościowych. Linkedin ułatwia dotarcie do potencjalnych klientów, specjalistów i partnerów biznesowych.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top