Mała szafka, wiele możliwości

Pierwsza szafka skrytkowa SKA1 została zaprojektowana z potrzeby przechowywania hełmów pracowników na budowach. Obecnie ta mała i solidna skrytka znajduje dużo więcej zastosowań.

Dzięki modułowości bardzo łatwo stworzysz stojące kolumny pionowe, wiszące poziome szafki lub zabudowę wnęk w ścianie czy pod schodami. Skrytki SKA1 idealnie wpasują się do każdego wnętrza.

Skrytki mogą być zastosowane jako skrytka przy łóżku lub dodatek do biurka. Zawieszona na ścianie świetnie sprawdzą się jako schowki w składziku, garażu, domowym warsztacie czy w piwnicy do przechowywania np. samochodowych płynów eksploatacyjnych lub środków chemicznych, rękawic, czy narzędzi.

Natomiast w pokoju dziecka można skręcić je ze sobą i dostawić do biurka, łóżka lub ściany tworząc małych wymiarów podręczną szafkę  na zeszyty, podręczniki, przybory szkolne, zabawki lub ubrania.

Świetnie nadaje się wszędzie tam, gdzie:

  • pracownicy noszą środki ochrony osobistej (kaski, buty, rękawice i inne) np. w fabrykach, elektrowniach, na budowach,
  • przechowuje się drobne elektronarzędzia, mierniki, narzędzia warsztatowe,
  • otoczenie nie pozwala zastosować większych szaf, na przykład pod schodami, czy w wąskich wnękach
  • jest konieczność zabezpieczenia przedmiotów przed dostępem dzieci lub osób niepowołanych,
  • liczy się przestrzeń, nowoczesny i elegancki wygląd.

Każda szafka jest wyposażona w wizytownik, zamek zamykany na klucz lub kłódkę, co daje możliwość spersonalizowania i zabezpieczenia przechowywanych przedmiotów. Istnieje także możliwość zamówienia nowoczesnego zamka elektronicznego.

Dzięki małym gabarytom i możliwości skręcania z innymi lub podwieszania idealnie nadają się do zabudowy małych przestrzeni, wszędzie tam, gdzie nie można zamontować dużych szaf. Przy pomocy szafek SKA łatwo zagospodarujesz puste narożniki, przestrzenie pod schodami lub wnęki.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top