Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów.  Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu. Wynika to z wielu czynników.

Zgrzewanie ponad skręcanie

            Po pierwsze – proces zgrzewania przeprowadza się w fabryce Malow  z zachowaniem najwyższych standardów. Potwierdzają to certyfikaty przestrzegania norm ISO 9001:2015 i ISO14001:2015. Oznacza to, że odbywa się seryjnie – zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami i w myśl surowych zasad stojących na straży jakości. Cały proces tworzenia mebli jest kontrolowany i drobiazgowo sprawdzany. Każdorazowo montaż zaczyna się od dobrania odpowiedniej dokumentacji technicznej. Zanim szafa trafi na stół montażowy niezbędne jest przygotowania stanowiska pracy. Każde narzędzie i element mebla mają swoje miejsce. Następnie na warsztat w odpowiedniej kolejności trafiają poszczególne części szafy. Kolejność jest ważna – procedura została zaplanowana tak, aby na każdym etapie zapewnić najlepszy dostęp do powierzchni zgrzewania. Na koniec, zanim szafa trafi do lakierni, kontrolowana jest jakość. Monter, niczym w fabryce Toyoty z XX w. ogląda swoja dzieło, aby upewnić się, że produkt jest doskonały, pozbawiony najmniejszych ubytków. Szafa jest mierzona, sprawdzane są kąty proste i powierzchnie zgrzewów. Tak przygotowana opuszcza stanowisko montażowe i kontynuuje swoją podróż po linii produkcyjnej, aby już niedługo zostać pełnoprawnym, stabilnym i długowiecznym wyrobem użytkowym Malowa. W naszej fabryce wykorzystywane są roboty, które cały ten proces wykonują automatycznie. Pisaliśmy o nich w poprzednim poście.

,,To gotowy produkt – dostajesz to, co zamówiłeś i cieszysz się swoim stabilnym, idealnie zmontowanym meblem na długie lata!”

            Metalowe szafy, podobnie jak auta, powinny być montowane przez specjalistów, aby służyć długo, solidnie i bezpiecznie. Przecież nie chciałbyś auta DIY, dlaczego zatem miałbyś wybrać szafę w elementach? Postaw na kompletne, czyli zmontowane produkty wysokiej jakości od Malowa – wybierz mądrze, raz a dobrze.

            Szafy składane z paczki są narażone na luzy w miejscach łączeń. Elementy łączone blachowkrętami za pomocą śrubokrętu będą pracować pod wpływem obciążenia, a otwory, w które wkręcono wkręty będą się wyrabiać. Złożenie szafy zachowując wszystkie kąty proste i odchyły na poziomie mniejszym, niż 0,5 mm jest nierealne w domowych warunkach z użyciem śrubokręta. Nawet najlepiej złożona szafa DIY nie wytrzyma próby czasu i obciążenia, które ma przenosić.

Precyzyjnie zgrzewane i bezpiecznie spakowane

            Na każdym etapie produkcji mebli Malowa, kontrolowana jest ich jakość. Pomalowane szafy muszą zostać zabezpieczone do transportu, aby dojechały do swojego przyszłego właściciela w nienaruszonym stanie. W naszej fabryce zwracamy uwagę na każdy detal, dlatego nawet pakowanie szaf odbywa się seryjnie! To wszystko po to, aby meble z fabryki Malowa reprezentowały najwyższą jakość i dbałość o szczegół. Dzięki temu produkty Malowa są dokładnie takie, jakie widzisz w katalogu. Metalowe meble do samodzielnego montażu na śruby oferują dużo mniejszą stabilność, jakość i wytrzymałość w porównaniu do kompletnych, czyli zmontowanych produktów. Wyobraź sobie, ile uszkodzeń można spowodować próbując za pomocą śrubokręta powielić efekt pracy superprecyzyjnego robota programowanego przez specjalistów. Postaw na najwyższą jakość, postaw na gotowe, solidne rozwiązania Malowa.

Meble, na których możesz polegać

            Meble Malowa to wyroby, na których można polegać. Są wytrzymałe i każdego dnia udowadniają, że metalowa meble mogą być piękne.

,,Meble Malowa najlepsze wrażenie robią na żywo. Musiałem to sprawdzić. Przyznam, że nie odważyłbym się wspiąć na żadną inna szafę konkurencji, tym bardziej samodzielnie składaną na kilka blachowkrętów. Robiąc te zdjęcia, na których stoję na szafie Malowa, po prostu byłem pewny, że konstrukcja utrzyma dorosłego mężczyznę trzymającego… Kolejną taką szafę!”

Wyposaż się w meble Malowa i sam przekonaj się czym jest najwyższa jakość w świecie mebli metalowych.

            Pamiętaj o niezawodnych rozwiązaniach Malowa dedykowanych do szkół. Odwiedź landing page Akcji Szkolnej i dowiedz się więcej!

            Jeżeli nie znasz jeszcze przygód grupki szkolnych przyjaciół w szkole wyposażonej w meble Malowa, pierwszy odcinek znajdziesz poniżej! Z poprzedniego wpisu dowiesz się, czemu warto WYBRAĆ MĄDRZE, RAZ A DOBRZE.

Pokrewne wpisy

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

MALOW MSAU66 | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Szkolne kazamaty

Wielofunkcyjne szafy gospodarcze MSAU pomagają w utrzymaniu porządku, przechowywaniu chemii gospodarczej i artykułów gospodarstwa domowego, środków czystości. Są świetnym wyborem do szkół, ponieważ zawartość szafy zabezpiecza zamek ograniczający dostęp do wnętrza szafy. W szkole Zosi i Wojtka wykorzystane są do poprawienia ergonomii i warunków pracy personelu technicznego i utrzymania czystości.

Scroll to Top