Misja gospodarcza na EXPO 2020 w Dubaju

W dniach 18-22 października 2021 roku będziemy obecni na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju. Nasza obecność związana będzie z seminarium biznesowym organizowanym w Pawilonie Polski przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Seminarium odbędzie się pod hasłem „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” i stanowić będzie doskonałą okazję do przedstawienia działalności naszej firmy oraz najprężniejszych sektorów podlaskiej gospodarki partnerom biznesowym z Półwyspu Arabskiego. Wystawy Światowe to największe wydarzenia o charakterze gospodarczym, dlatego obecność w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest niepowtarzalną szansą na promocję.

Szczegółowe relacje z przebiegu seminarium biznesowego „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” zamieszczane będą na stronie internetowej www.investinpodlaskie.pl

Pokrewne wpisy

Nagroda Innowacyjna Firma 2020

W dniu 15.12.2021 roku na gali XVIII Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw, której organizatorem jest Kurier Poranny nagrodzono podlaskich przedsiębiorców. Wśród laureatów nie zabrało również naszej firmy, która zdobyła nagrodę w kategorii „Innowacyjna Firma 2020”.

Podsumowanie naszego udziału w Światowej Wystawie EXPO2020

Nasza wizyta na Światowej Wystawie EXPO2020 w Dubaju dobiegła końca. W trakcie wystawy odbyło się szereg spotkań biznesowych i seminariów. Podczas wydarzenia promowaliśmy potencjał gospodarczy województwa podlaskiego oraz zaprezentowaliśmy działalność i produkty firmy Malow.

Scroll to Top