Misja gospodarcza na EXPO 2020 w Dubaju

W dniach 18-22 października 2021 roku będziemy obecni na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju. Nasza obecność związana będzie z seminarium biznesowym organizowanym w Pawilonie Polski przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Seminarium odbędzie się pod hasłem „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” i stanowić będzie doskonałą okazję do przedstawienia działalności naszej firmy oraz najprężniejszych sektorów podlaskiej gospodarki partnerom biznesowym z Półwyspu Arabskiego. Wystawy Światowe to największe wydarzenia o charakterze gospodarczym, dlatego obecność w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest niepowtarzalną szansą na promocję.

Szczegółowe relacje z przebiegu seminarium biznesowego „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” zamieszczane będą na stronie internetowej www.investinpodlaskie.pl

Pokrewne wpisy

Seminarium „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” podczas EXPO 2020 w Dubaju

Trwa Podlaski Tydzień na EXPO 2020 w Dubaju. Prezes Zarządu Malowa Roman Kaleta i Lider Rynków Zagranicznych Radosław Rozumowski wraz z delegacją województwa podlaskiego, której przewodniczy Marszałek Artur Kosicki wzięli udział w seminarium biznesowym organizowanym w Pawilonie Polskim przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Scroll to Top