Mobilny wieszak na ubrania

Mobilny wieszak na ubrania to idealne rozwiązanie do wnętrz publicznych, sal konferencyjnych, recepcji. Doskonale sprawdzi się jako dodatkowy element wyposażenia garderoby lub szatni w obiektach kulturalnych i sportowych. Zamontowane kółka pozwalają na przemieszczenie wieszaka w dowolne miejsce. Pracownicy lub goście znajdą praktyczne miejsce na odwieszenie okryć wierzchnich.

Rama wieszaka została wykonana z profili o wymiarze 40×27 mm i grubości blachy 2 mm, osadzona na kółkach jezdnych o wysokości 75 mm, z których dwa posiadają blokadę ruchu. Kółka pozwalają na przemieszczenie wieszaka w dowolne miejsce. Całość malowana jest farbą proszkową w dostępnej kolorystyce standardowych 16 kolorów z palety barw RAL.

W standardzie wieszak wyposażony jest w 40 metalowych haczyków ubraniowych (po 20 z każdej strony), które są odpowiednio ponumerowane za pomocą samoprzylepnych numeratorów oraz zawieszanym na haczyku numeratorem jednostronnym w postaci breloka. Poza ubraniami krótkie haczyki pozwalają na zawieszenie toreb, parasoli i wielu innych przedmiotów.

Opcjonalnie możliwe jest wykonanie wieszaka bez haczyków (np. na wieszaki ubraniowe wieszak-ikona) lub np. bez numeratorów.

Pobierz kartę katalogową

 

 

 

Pokrewne wpisy

Zajęcia multimedialne

Wózek WNL wzbudza entuzjazm nie tylko u dzieci. Jest to najlepszy sposób do przechowywania i szybkiego ładowania laptopów w miejscach, gdzie jest ich dużo i wymagają nadzoru. Odpowiednia eksploatacja sprzętu elektronicznego wydłuża jego żywotność. Dzięki wózkom WNL i WNT produkowanym przez Malow Wasze urządzenia elektroniczne będą przechowywane w bezpiecznych warunkach. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że urządzenia zawsze będą gotowe do użytku, a możliwość wyposażenia wózka w Access Point zagwarantuje szybkie i bezpieczne łącze internetowe.

Scroll to Top