Mobilny wieszak na ubrania

Mobilny wieszak na ubrania to idealne rozwiązanie do wnętrz publicznych, sal konferencyjnych, recepcji. Doskonale sprawdzi się jako dodatkowy element wyposażenia garderoby lub szatni w obiektach kulturalnych i sportowych. Zamontowane kółka pozwalają na przemieszczenie wieszaka w dowolne miejsce. Pracownicy lub goście znajdą praktyczne miejsce na odwieszenie okryć wierzchnich.

Rama wieszaka została wykonana z profili o wymiarze 40×27 mm i grubości blachy 2 mm, osadzona na kółkach jezdnych o wysokości 75 mm, z których dwa posiadają blokadę ruchu. Kółka pozwalają na przemieszczenie wieszaka w dowolne miejsce. Całość malowana jest farbą proszkową w dostępnej kolorystyce standardowych 16 kolorów z palety barw RAL.

W standardzie wieszak wyposażony jest w 40 metalowych haczyków ubraniowych (po 20 z każdej strony), które są odpowiednio ponumerowane za pomocą samoprzylepnych numeratorów oraz zawieszanym na haczyku numeratorem jednostronnym w postaci breloka. Poza ubraniami krótkie haczyki pozwalają na zawieszenie toreb, parasoli i wielu innych przedmiotów.

Opcjonalnie możliwe jest wykonanie wieszaka bez haczyków (np. na wieszaki ubraniowe wieszak-ikona) lub np. bez numeratorów.

Pobierz kartę katalogową

 

 

 

Pokrewne wpisy

Szafy MSUV z wyposażeniem elektrycznym

Rodzina szaf socjalnych MSUV, idealnie wpisuje się jako element wyposażenia szatni szkół, zakładów pracy, bibliotek, klubów sportowych, fitnessów. Do naszych standardowe szaf ubraniowych MSUM i skrytkowych MSUS dodaliśmy gniazda elektryczne oraz dwa porty USB.

Meble metalowe Malow – atesty i certyfikaty

Jako producent mebli metalowych dbamy, aby nasz produkt był wysokiej jakości. O profesjonalizmie Malowa, dbałości o klienta i trosce o środowisko świadczą posiadane atesty i certyfikaty.

Szafy socjalne MKB

Szafy MKB to bardzo praktyczne szafy gospodarcze służące m.in. do dystrybucji artykułów BHP, pobierania czystej i oddawanie brudnej odzieży.

Scroll to Top