Mobilny wieszak na ubrania

Mobilny wieszak na ubrania to idealne rozwiązanie do wnętrz publicznych, sal konferencyjnych, recepcji. Doskonale sprawdzi się jako dodatkowy element wyposażenia garderoby lub szatni w obiektach kulturalnych i sportowych. Zamontowane kółka pozwalają na przemieszczenie wieszaka w dowolne miejsce. Pracownicy lub goście znajdą praktyczne miejsce na odwieszenie okryć wierzchnich.

Rama wieszaka została wykonana z profili o wymiarze 40×27 mm i grubości blachy 2 mm, osadzona na kółkach jezdnych o wysokości 75 mm, z których dwa posiadają blokadę ruchu. Kółka pozwalają na przemieszczenie wieszaka w dowolne miejsce. Całość malowana jest farbą proszkową w dostępnej kolorystyce standardowych 16 kolorów z palety barw RAL.

W standardzie wieszak wyposażony jest w 40 metalowych haczyków ubraniowych (po 20 z każdej strony), które są odpowiednio ponumerowane za pomocą samoprzylepnych numeratorów oraz zawieszanym na haczyku numeratorem jednostronnym w postaci breloka. Poza ubraniami krótkie haczyki pozwalają na zawieszenie toreb, parasoli i wielu innych przedmiotów.

Opcjonalnie możliwe jest wykonanie wieszaka bez haczyków (np. na wieszaki ubraniowe wieszak-ikona) lub np. bez numeratorów.

Pobierz kartę katalogową

 

 

 

Pokrewne wpisy

Szafy socjalne MKB

Szafy MKB to bardzo praktyczne szafy gospodarcze służące m.in. do dystrybucji artykułów BHP, pobierania czystej i oddawanie brudnej odzieży.

Jak zabezpieczamy nasze wyroby przed korozją?

Jedną z eko-innowacji zastosowanych w Malow-ie jest antykorozyjne zabezpieczenie elementów metalowych poprzez konwersję cyrkonową. Dopiero na to nakładana jest farba proszkowa, która po utwardzeniu tworzy nieprzepuszczalną powłokę, która doskonale zabezpiecza przed korozją na wiele lat.

Scroll to Top