Motywy graficzne na szafkach socjalnych

Jak sprawić, aby wnętrze szkoły wyglądało przyjaźnie, a zarazem nowocześnie i oryginalnie? Potrzebna jest do tego odrobina wyobraźni oraz metalowe szafki firmy MALOW.

Szafki ubraniowe ustawione w ciągu mogą utworzyć przepiękny krajobraz górski, ukazywać znaną stolicę, być ściągą wzorów matematycznych, atlasem świata, czy prezentować dyscypliny sportu. Wszystko zależy od pomysłu i wyobraźni. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu nadruków metodą UV.

Grafikę nanosimy na szafki w technologii nadruku UV. Druk UV gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu – wszystko to powoduje że znakomicie nadaje się do ekspozycji wewnętrznych (jest bezwonny) i zewnętrznych (jest w pełni odporny na warunki pogodowe). Jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, gotowy do natychmiastowego zastosowania. Druk UV jest czterokrotnie bardziej odporny na działanie warunków zewnętrznych od standardowych wydruków solwentowych.

Więcej o samej metodzie nadruków UV możecie Państwo przeczytać tutaj: http://www.malow-blog.pl/nadruki-graficzne-na-szafach/

I tutaj: https://malow.com.pl/nadruki-graficzne-na-szafach/

Na produkowanych przez nas szafkach możemy wydrukować:

  • nadruki z naszej galerii motywów graficznych
  • nadruki ze zdjęć przesłanych przez naszych Klientów
  • nadruki ze zdjęć dostępnych w bankach zdjęć

Podstawowe parametry techniczne dotyczące grafiki użytkownika:

  • jakość obrazu: 300dpi (pikseli na cal)
  • dopuszczalny format pliku graficznego: .jpg, .tiff, .pdf, .eps, .ai
  • rozmiar pliku graficznego: 3000 pikseli na metr bieżący
  • preferowana grafika wektorowa

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top