Nadstawki do szaf kartotekowych

NSZK Nadstawki szaf kartotekowych

W dzisiejszych czasach sytuacja na rynku biurowym jest dynamiczna. Początkowe prognozy zwiastujące zmianę modelu pracy biurowej ze stacjonarnej na zdalną okazały się nietrafne. Ostatnie dwa lata pandemii zweryfikowały skuteczność modelu pracy zdalnej i wymusiły ewolucję do modelu hybrydowego. Brytyjski tygodnik ,,The Economist” przytoczył wyniki badania przeprowadzonego na 10 tys. pracowników jednej z firm z branży technologicznej, z których wynikało, że w domach pracujemy dłużej, ale mniej efektywnie. Badanie GUS ,,Popyt na pracę” pokazuje, że we wrześniu 2021 roku jedynie 5% Polaków pracowało zdalnie. Oznacza to, że popyt na cenną przestrzeń biurową występuje i będzie wzrastać, a z nim coraz wyższa będzie cena za metr kwadratowy takiego pomieszczenia. Przedsiębiorcy nie zamierzają zmieniać modelu pracy na całkowicie zdalny. Koszty stałe utrzymania nieruchomości rosną, a ciągle zmieniające się przepisy zwiększają ilość biurokracji, której przedsiębiorcy muszą stawić czoła. W praktyce oznacza to narastanie góry dokumentów, które wymagają przechowywania w sposób zgodny z zasadami RODO.

                Odpowiedzią Malowa na tę sytuację są nadstawki NSZK na szafki kartotekowe SZK. Są świetnym sposobem na zwiększenie pojemności szaf kartotekowych, ponieważ nie wymagają dodatkowej przestrzeni w pomieszczeniu. Występują w wielu wariantach, więc łatwo dopasować je do istniejącej zabudowy z szafek kartotekowych. Piętrzące się góry dokumentów nie są problemem, gdy masz możliwość postawienia nadstawki na szafy kartotekowe. Szafki kartotekowe SZK i nadstawki NSZK są w stanie pomieścić dokumenty, które musisz przechowywać.

Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą na nadstawki i szafki kartotekowe.

NSZK Nadstawki szaf kartotekowych

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top