OMBRE – nowatorska metoda malowania szaf metalowych

     Słowo OMBRE pochodzi od francuskiego słowa „cień” i oznacza stopniowe rozjaśnianie, a interpretując dosyć swobodnie: przechodzenie jednego koloru w inny.

     MALOW jako pierwszy na rynku oferuje malowanie drzwi metalowych nowatorską techniką OMBRE. Jest to NOWOŚĆ na rynku krajowym i europejskim! Zastrzeżona jest w Urzędzie Patentowym jako wzór przemysłowy.
Można w niej łączyć dowolne kolory z palety RAL, tworząc oryginalne i niepowtarzalne zestawienia. Każde drzwi są inne. Niemożliwe jest wykonanie dwóch identycznych połączeń, przez co cała szafka staje się bajecznie kolorowa i unikatowa. Ta metoda malowania pozwala stworzyć niekonwencjonalne, bardzo widowiskowe i oryginalne zestawienia kolorystyczne, co ma wpływ na estetyczny odbiór całej szafki. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia…

Szafy w przykładowych zestawieniach kolorystycznych prezentujemy poniżej:

 

Oczywiście możliwości łączenia kolorów są nieograniczone. Oto nasze propozycje:

 

 

Kolory pochodzą z poniższej palety:

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z materiałem filmowym, na którym prezentujemy szafki socjalne pomalowane metodą OMBRE i dokładne zbliżenia na cieniowane drzwiczki.

Prawda, że piękne?

Pokrewne wpisy

Zajęcia multimedialne

Wózek WNL wzbudza entuzjazm nie tylko u dzieci. Jest to najlepszy sposób do przechowywania i szybkiego ładowania laptopów w miejscach, gdzie jest ich dużo i wymagają nadzoru. Odpowiednia eksploatacja sprzętu elektronicznego wydłuża jego żywotność. Dzięki wózkom WNL i WNT produkowanym przez Malow Wasze urządzenia elektroniczne będą przechowywane w bezpiecznych warunkach. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że urządzenia zawsze będą gotowe do użytku, a możliwość wyposażenia wózka w Access Point zagwarantuje szybkie i bezpieczne łącze internetowe.

Scroll to Top