OMBRE – nowatorska metoda malowania szaf metalowych

     Słowo OMBRE pochodzi od francuskiego słowa „cień” i oznacza stopniowe rozjaśnianie, a interpretując dosyć swobodnie: przechodzenie jednego koloru w inny.

     MALOW jako pierwszy na rynku oferuje malowanie drzwi metalowych nowatorską techniką OMBRE. Jest to NOWOŚĆ na rynku krajowym i europejskim! Zastrzeżona jest w Urzędzie Patentowym jako wzór przemysłowy.
Można w niej łączyć dowolne kolory z palety RAL, tworząc oryginalne i niepowtarzalne zestawienia. Każde drzwi są inne. Niemożliwe jest wykonanie dwóch identycznych połączeń, przez co cała szafka staje się bajecznie kolorowa i unikatowa. Ta metoda malowania pozwala stworzyć niekonwencjonalne, bardzo widowiskowe i oryginalne zestawienia kolorystyczne, co ma wpływ na estetyczny odbiór całej szafki. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia…

Szafy w przykładowych zestawieniach kolorystycznych prezentujemy poniżej:

 

Oczywiście możliwości łączenia kolorów są nieograniczone. Oto nasze propozycje:

 

 

Kolory pochodzą z poniższej palety:

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z materiałem filmowym, na którym prezentujemy szafki socjalne pomalowane metodą OMBRE i dokładne zbliżenia na cieniowane drzwiczki.

Prawda, że piękne?

Pokrewne wpisy

Szafy MSUV z wyposażeniem elektrycznym

Rodzina szaf socjalnych MSUV, idealnie wpisuje się jako element wyposażenia szatni szkół, zakładów pracy, bibliotek, klubów sportowych, fitnessów. Do naszych standardowe szaf ubraniowych MSUM i skrytkowych MSUS dodaliśmy gniazda elektryczne oraz dwa porty USB.

Meble metalowe Malow – atesty i certyfikaty

Jako producent mebli metalowych dbamy, aby nasz produkt był wysokiej jakości. O profesjonalizmie Malowa, dbałości o klienta i trosce o środowisko świadczą posiadane atesty i certyfikaty.

Szafy socjalne MKB

Szafy MKB to bardzo praktyczne szafy gospodarcze służące m.in. do dystrybucji artykułów BHP, pobierania czystej i oddawanie brudnej odzieży.

Scroll to Top