OMBRE – nowatorska metoda malowania szaf metalowych

     Słowo OMBRE pochodzi od francuskiego słowa „cień” i oznacza stopniowe rozjaśnianie, a interpretując dosyć swobodnie: przechodzenie jednego koloru w inny.

     MALOW jako pierwszy na rynku oferuje malowanie drzwi metalowych nowatorską techniką OMBRE. Jest to NOWOŚĆ na rynku krajowym i europejskim! Zastrzeżona jest w Urzędzie Patentowym jako wzór przemysłowy.
Można w niej łączyć dowolne kolory z palety RAL, tworząc oryginalne i niepowtarzalne zestawienia. Każde drzwi są inne. Niemożliwe jest wykonanie dwóch identycznych połączeń, przez co cała szafka staje się bajecznie kolorowa i unikatowa. Ta metoda malowania pozwala stworzyć niekonwencjonalne, bardzo widowiskowe i oryginalne zestawienia kolorystyczne, co ma wpływ na estetyczny odbiór całej szafki. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia…

Szafy w przykładowych zestawieniach kolorystycznych prezentujemy poniżej:

 

Oczywiście możliwości łączenia kolorów są nieograniczone. Oto nasze propozycje:

 

 

Kolory pochodzą z poniższej palety:

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z materiałem filmowym, na którym prezentujemy szafki socjalne pomalowane metodą OMBRE i dokładne zbliżenia na cieniowane drzwiczki.

Prawda, że piękne?

Pokrewne wpisy

Szafy socjalne MKB

Szafy MKB to bardzo praktyczne szafy gospodarcze służące m.in. do dystrybucji artykułów BHP, pobierania czystej i oddawanie brudnej odzieży.

Jak zabezpieczamy nasze wyroby przed korozją?

Jedną z eko-innowacji zastosowanych w Malow-ie jest antykorozyjne zabezpieczenie elementów metalowych poprzez konwersję cyrkonową. Dopiero na to nakładana jest farba proszkowa, która po utwardzeniu tworzy nieprzepuszczalną powłokę, która doskonale zabezpiecza przed korozją na wiele lat.

Scroll to Top