Pojemniki do segregacji śmieci MPO – cz. I

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne!

Nasza oferta pojemników do segregacji MPO jest już obecna na rynku od kilku lat. Do istniejących pojemników proponujemy NOWOŚĆ: Pojemnik do Segregacji Drobnych Odpadów typu: baterie, żarówki (zwykłe i LED), korki i inne. Jest on dostosowany wymiarami i designem do istniejących już pojemników MPO. W celu oznaczenia odpadów w komplecie znajduje się zestaw czterech piktogramów. Z naszymi pojemnikami nie będzie konieczności jeździć z każdym odpadem niebezpiecznym czy elektrośmieciem do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK), czy przetrzymywać ich w przypadkowych miejscach. Będzie można je bezpiecznie i estetycznie zgromadzić i przekazać w dogodnym czasie.

Nowy pojemnik ma wymiary: wysokość: 1220 mm, szerokość: 400 mm, głębokość: 450 mm. Istnieje możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb.

Dotychczasowe Pojemniki MPO standardowo dostępne są w trzech wariantach wykonania, gdzie każda z komór może być wyposażona w ramę na worki o pojemności do 120 litrów lub ocynkowane kosze na odpady. Dodatkowo każdy z pojemników osadzony jest na nogach, co ułatwia utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Samozamykające się pokrywy ułatwiają wrzucanie śmieci oraz zapobiegają wydobywaniu się nieprzyjemnego zapachu. Pokrywy malowane są na kolory odpowiednie danemu typowi odpadów zgodnie z zasadami określonymi przez Ministerstwo Środowiska. Ponadto w celu ułatwienia identyfikacji odpadów w komplecie znajduje się zestaw sześciu piktogramów. Na życzenie klienta (za dopłatą) możliwe jest oznakowanie w postaci innych etykiet. Oczywiście każdy z pojemników może być pomalowany na dowolny kolor z naszej standardowej palety barw Ral.

Pojemniki MPO firmy MALOW sprawią, że segregacja odpadów stanie się szybka, łatwa i bezpieczna.

Tym postem otwieramy cykl porad „Jak segregować śmieci?”. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga.

Pobierz kartę katalogową pojemników do segregacji odpadów

Pokrewne wpisy

Zajęcia multimedialne

Wózek WNL wzbudza entuzjazm nie tylko u dzieci. Jest to najlepszy sposób do przechowywania i szybkiego ładowania laptopów w miejscach, gdzie jest ich dużo i wymagają nadzoru. Odpowiednia eksploatacja sprzętu elektronicznego wydłuża jego żywotność. Dzięki wózkom WNL i WNT produkowanym przez Malow Wasze urządzenia elektroniczne będą przechowywane w bezpiecznych warunkach. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że urządzenia zawsze będą gotowe do użytku, a możliwość wyposażenia wózka w Access Point zagwarantuje szybkie i bezpieczne łącze internetowe.

Scroll to Top