Pojemniki do segregacji śmieci MPO – cz. I

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko naturalne!

Nasza oferta pojemników do segregacji MPO jest już obecna na rynku od kilku lat. Do istniejących pojemników proponujemy NOWOŚĆ: Pojemnik do Segregacji Drobnych Odpadów typu: baterie, żarówki (zwykłe i LED), korki i inne. Jest on dostosowany wymiarami i designem do istniejących już pojemników MPO. W celu oznaczenia odpadów w komplecie znajduje się zestaw czterech piktogramów. Z naszymi pojemnikami nie będzie konieczności jeździć z każdym odpadem niebezpiecznym czy elektrośmieciem do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK), czy przetrzymywać ich w przypadkowych miejscach. Będzie można je bezpiecznie i estetycznie zgromadzić i przekazać w dogodnym czasie.

Nowy pojemnik ma wymiary: wysokość: 1220 mm, szerokość: 400 mm, głębokość: 450 mm. Istnieje możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb.

Dotychczasowe Pojemniki MPO standardowo dostępne są w trzech wariantach wykonania, gdzie każda z komór może być wyposażona w ramę na worki o pojemności do 120 litrów lub ocynkowane kosze na odpady. Dodatkowo każdy z pojemników osadzony jest na nogach, co ułatwia utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Samozamykające się pokrywy ułatwiają wrzucanie śmieci oraz zapobiegają wydobywaniu się nieprzyjemnego zapachu. Pokrywy malowane są na kolory odpowiednie danemu typowi odpadów zgodnie z zasadami określonymi przez Ministerstwo Środowiska. Ponadto w celu ułatwienia identyfikacji odpadów w komplecie znajduje się zestaw sześciu piktogramów. Na życzenie klienta (za dopłatą) możliwe jest oznakowanie w postaci innych etykiet. Oczywiście każdy z pojemników może być pomalowany na dowolny kolor z naszej standardowej palety barw Ral.

Pojemniki MPO firmy MALOW sprawią, że segregacja odpadów stanie się szybka, łatwa i bezpieczna.

Tym postem otwieramy cykl porad „Jak segregować śmieci?”. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga.

Pobierz kartę katalogową pojemników do segregacji odpadów

Pokrewne wpisy

Szafy socjalne MKB

Szafy MKB to bardzo praktyczne szafy gospodarcze służące m.in. do dystrybucji artykułów BHP, pobierania czystej i oddawanie brudnej odzieży.

Jak zabezpieczamy nasze wyroby przed korozją?

Jedną z eko-innowacji zastosowanych w Malow-ie jest antykorozyjne zabezpieczenie elementów metalowych poprzez konwersję cyrkonową. Dopiero na to nakładana jest farba proszkowa, która po utwardzeniu tworzy nieprzepuszczalną powłokę, która doskonale zabezpiecza przed korozją na wiele lat.

Scroll to Top