Poznajcie Zosię

Zosia lubi swoją szkołę. Spotyka przyjaciół, bierze udział w ciekawych zajęciach multimedialnych i uczy się języków. Lubi nauczycieli, ponieważ na każdym kroku dbają o jej dobro. Czerpie radość z udziału w dodatkowych zajęciach i konkursach, za które dostaje nagrody – kolorowe magnesy. Ma nawet specjalne miejsce, w którym je kolekcjonuje.

Jej ozdobiona od środka metalowa szafka daje poczucie indywidualności. Za każdym razem, zanim Zosia zamknie swoją szafkę, patrzy przez chwilę na jej wnętrze. Napawa ją dumą i przypomina o jej zdolnościach, wszak magnesy to nagrody za udział w konkursach.

Podbudowana, zadowolona z kolejnego miło spędzonego dnia w szkole, zatrzymuje się przed wyjściem z szatni, aby jeszcze chwilę popatrzeć na słynne budowle znane jej z książki z geografii. Widok tych, jak je nazywa ,,cudów świata”, zawsze wzbudza jej podziw. Marzy o tym, aby tam kiedyś pojechać i zobaczyć je na żywo. Mała Zosia dzisiaj może je wszystkie poznać dzięki nadrukom na drzwiach szaf szatniowych, które może zamówić każdy Dyrektor szkoły wyposażający swoją placówkę w szafy marki Malow.

Wyróżnij swoją szkołę nadrukami UV

Zosia lubi inne dzieci, a inne dzieci lubią Zosię. Często bawią się razem wyobrażając sobie, że każdy krok przenosi ich w inną część świata, a zwizualizowane słynne budowle mogą oglądać na żywo. Wymyślają barwne historie i nie stronią od przyjmowania do zabawy kolejnych marzycieli, z którymi planują swoje przyszłe podróże i zwiedzanie świata. Nadruki na szafach są świetną inspiracją i źródłem pomysłów do zabawy. 

To świetna okazja, aby Wasza szkoła wyróżniła się na tle innych. Uczniowie z pewnością wybiorą Waszą szkołę, jeżeli zobaczą jej indywidualność. Poczują się zainspirowani do działania, a ich wyobraźnia zostanie pobudzona. Oryginalne nadruki UV na szafach socjalnych w szkolnych szatniach wzbudzą zachwyt uczniów, zainteresowanie rodziców i z pewnością zainspirują Państwa do unowocześnienia swojej szkoły.

Pokrewne wpisy

Zajęcia multimedialne

Wózek WNL wzbudza entuzjazm nie tylko u dzieci. Jest to najlepszy sposób do przechowywania i szybkiego ładowania laptopów w miejscach, gdzie jest ich dużo i wymagają nadzoru. Odpowiednia eksploatacja sprzętu elektronicznego wydłuża jego żywotność. Dzięki wózkom WNL i WNT produkowanym przez Malow Wasze urządzenia elektroniczne będą przechowywane w bezpiecznych warunkach. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że urządzenia zawsze będą gotowe do użytku, a możliwość wyposażenia wózka w Access Point zagwarantuje szybkie i bezpieczne łącze internetowe.

Scroll to Top