Przyjazna Szkoła! Nadruki graficzne na szafach cz. II

Jak sprawić, aby wnętrze szkoły wyglądało przyjaźnie, a zarazem nowocześnie? Potrzebna jest do tego odrobina wyobraźni oraz metalowe szafki firmy MALOW :-)

Każdy z Was na pewno zgodzi się, że szkoła jest miejscem w którym dzieci spędzają bardzo dużą część swojego czasu. Co zrobić, aby czas ten nie kojarzył się tylko z nudno wyglądającymi pomieszczeniami? Najlepiej przedstawia to wykonanie szaf Sus dla jednego z naszych dystrybutorów (firma Tezap), jako wyposażenie wnętrza jednej ze szkół, które prezentujemy poniżej:

 

Szafki Sus 322W i 342W ustawione w ciągu tworzą przepiękny krajobraz górski. Było to możliwe poprzez zastosowanie nadruku metodą UV. Jednakże nie bez znaczenia jest w tym p

rzypadku dobór samego krajobrazu. Występujące w nim barwy są lekkie i delikatne, gdzie dodatkowo kolor niebieski i zielony wpływa uspokajająco.

Przykład ten udowadnia, że szkoły coraz częściej decydują się na ciekawe aranżacje swoich pomieszczeń. Nie zapominając przy tym o roli kolorów, które mają istotny wpływ na dzieci. W ten sposób ocieplają też swój wizerunek stając się bardziej przyjaznymi, a zarazem nowoczesnymi. Poza tym w tak urządzonej szkole uczniowie chętniej spędzają czas, a panująca w niej atmosfera sprzyja nauce.

 

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top