Realizacja projektu – Urząd Miejski w Augustowie

Odtwórz wideo

Wśród wielu naszych realizacji z 2021 roku znalazł się Urząd Miejski w niedalekim nam, przepięknym Augustowie. Wyposażyliśmy nową siedzibę Urzędu głównie w meble biurowe.

Oto krótkie statystyki:

  • 4 kondygnacje,
  • 50 pomieszczeń,
  • 500 wypoziomowanych stopek,
  • 600 zmontowanych mebli.

Zapewniliśmy kompleksowe wyposażenie pomieszczeń w metalowe meble biurowe (m.in. szafy aktowe, regały biurowe, biurka, mobilne szafki przybiurkowe). Naszym celem było stworzenie przestrzeni maksymalnie funkcjonalnych, a zarazem dopasowanych do oczekiwań klienta.

W trakcie realizacji zawsze pada pytanie „Czy można coś dołożyć / zmienić …?”. Odpowiadamy, „Oczywiście, że tak!”. W taki sposób powstała m.in. recepcja dla Urzędu Miejskiego w Augustowie.

Wielofunkcyjne meble metalowe, szafy spełniające wymagania RODO, posiadające znak GS oraz tłumiące dźwięk parawany pozwoliły stworzyć nowoczesne i ergonomiczne środowisko pracy. Natomiast wyroby na specjalne zamówienie pozwoliły na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i ustawienie mebli w nietypowych wnękach. Dodatkowo na produkty firmy Malow udzielona jest 5-letnia gwarancja wg warunków gwarancji (https://malow.com.pl/obsluga-serwisowa/).

Uroczyste otwarcie nowej czterokondygnacyjnej siedziby Urzędu Miasta Augustów odbyło się 27 sierpnia 2021r. Link do relacji na Facebook’u: https://www.facebook.com/UMaugustow/posts/2983568895303933&show_text=true&width=500

Życzymy wielu lat satysfakcji z użytkowania naszych mebli metalowych.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top