Seminarium „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” podczas EXPO 2020 w Dubaju

Trwa Podlaski Tydzień na EXPO 2020 w Dubaju. Prezes Zarządu Malowa Roman Kaleta i Lider Rynków Zagranicznych Radosław Rozumowski wraz z delegacją województwa podlaskiego, której przewodniczy Marszałek Artur Kosicki biorą udział w seminarium biznesowym organizowanym w Pawilonie Polskim przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Seminarium odbywa się pod hasłem „Podlaskie – naturalna droga rozwoju” i jest doskonałą okazją do przedstawienia działalności naszej firmy oraz najprężniejszych sektorów podlaskiej gospodarki partnerom biznesowym z Półwyspu Arabskiego.

Pokrewne wpisy

Podsumowanie naszego udziału w Światowej Wystawie EXPO2020

Nasza wizyta na Światowej Wystawie EXPO2020 w Dubaju dobiegła końca. W trakcie wystawy odbyło się szereg spotkań biznesowych i seminariów. Podczas wydarzenia promowaliśmy potencjał gospodarczy województwa podlaskiego oraz zaprezentowaliśmy działalność i produkty firmy Malow.

Misja gospodarcza na EXPO 2020 w Dubaju

18-22.10.2021 r. będziemy na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju. Weźmiemy m.in. udział z seminarium biznesowym organizowanym w Pawilonie Polski przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Scroll to Top