Spot sportowy – SKB Litpol-Malow Suwałki

Na zakończeniu cyklu filmów poświęconych drużynom, którym kibicujemy prezentujemy drużynę badmintona SKB Litpol-Malow Suwałki. Jesteśmy ich sponsorem od wielu lat. Jest to najbardziej profesjonalny i najlepiej zorganizowany klub badmintona w Polsce. Dowodem tego są osiągane sukcesy drużynowe i indywidualne. Zawodnicy klubu byli uczestnikami wielu Igrzysk Olimpijskich, wielokrotnymi zwycięzcami turniejów europejskich i światowych. To 18-krotni Mistrzowie Polski.

Spot został zrealizowany przez Alberta Owsiejew.

 

Pokrewne wpisy

Nagroda Innowacyjna Firma 2020

W dniu 15.12.2021 roku na gali XVIII Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw, której organizatorem jest Kurier Poranny nagrodzono podlaskich przedsiębiorców. Wśród laureatów nie zabrało również naszej firmy, która zdobyła nagrodę w kategorii „Innowacyjna Firma 2020”.

Podsumowanie naszego udziału w Światowej Wystawie EXPO2020

Nasza wizyta na Światowej Wystawie EXPO2020 w Dubaju dobiegła końca. W trakcie wystawy odbyło się szereg spotkań biznesowych i seminariów. Podczas wydarzenia promowaliśmy potencjał gospodarczy województwa podlaskiego oraz zaprezentowaliśmy działalność i produkty firmy Malow.

Scroll to Top