Szafy do suszenia odzieży i butów

Szafa do suszenia odzieży i butów występuje w dwóch wersjach:
1) z lamelami (do suszenia odzieży i butów)
2) bez lameli (do suszenia tylko butów)

Szafa z lamelami pozwala na przechowywanie 10 kompletów ubrań roboczych i zapewnia łatwy dostęp do suszonej odzieży, dzięki zastosowaniu w górnej części szafy kurtyny z przezroczystych lameli zamiast drzwi, które zabezpieczają komorę przed nadmierną utratą ciepła, a jednocześnie ułatwiają dostęp. W obu wersjach szaf w dolnej części znajduje się przestrzeń do przechowywania butów, składająca się z 20 rur na których można zawiesić i pozostawić do suszenia robocze obuwie. Rury są na tyle długie, że pozwalają na suszenie każdego rodzaju butów, również tych wysokich, co sprawia, że szafa może służyć również do suszenia obuwia narciarskiego np. na stokach.

Szafy wykonane została z blachy ocynkowanej ogniowo, zapewniającej trwałość i odporność na korozję. Występują tyko w

wersji niemalowanej, ocynkowanej.

Pobierz kartę katalogową szaf do suszenia odzieży i obuwia

https://malow.com.pl/wp-admin

Pokrewne wpisy

Spacerkiem po MALOW Open Days

MALOW Open Days to wystawa zorganizowana na wzór targów na powierzchni ok. 1 500 m2, gdzie można zobaczyć bogatą ofertę mebli metalowych Malow, nowości, oraz materiały archiwalne m.in fotografie, katalogi.

Szafy socjalne z gniazdami elektrycznymi

W dzisiejszych czasach szafa socjalna to już nie tylko miejsce przechowywania odzieży. To również wielofunkcyjne miejsce z lusterkiem, wieszakiem na ręcznik, półką na kapelusze czy buty.

Scroll to Top