Szafy socjalne z gniazdami elektrycznymi

W dzisiejszych czasach szafa socjalna to już nie tylko miejsce przechowywania odzieży. To również wielofunkcyjne miejsce z lusterkiem, wieszakiem na ręcznik, półką na kapelusze czy buty. Przemyślana budowa i  nowoczesna perforacja w drzwiach gwarantują dopływ świeżego powietrza i odpowiednią wentylację.

Do wszystkich tych funkcji dołożyliśmy kolejną: możliwość podłączenia sprzętu elektrycznego do źródła prądu znajdującego się w szafce, doładowania telefonu z gniazda elektrycznego lub USB itp. Stało się to możliwe dzięki gniazdom elektrycznym zamontowanym wewnątrz naszych szaf typu Sum i Sus.

Oferujemy 5 typów najpowszechniejszych gniazdek elektrycznych stosowanych w Europie. Szafy MSUV spełniają europejskie dyrektywy i posiadają znak CE.

Szafy socjalne z rodziny MSUV przeznaczone na rynek polski w standardzie wyposażone są w gniazdka elektryczne typu E z dwoma gniazdami USB (nazwaliśmy te gniazda jako typ EU). Potocznie nazywane są także „francuskimi”, posiadają dwa otwory na styki czynne oraz bolec do uziemienia.

Dostosowane są do niego wtyczki standardowe E, płaskie typ C oraz typu uni-schuko (posiadające otwór na bolec oraz styki schuco do uziemienia – typ E i F).

Klientom z pozostałych rynków zagranicznych oferujemy gniazdka:

  • typu F – inaczej nazywany modelem „niemieckim”. Posiadają dwa otwory na styki, a do uziemienia służą sprężynujące blaszki umieszczone na górze i dole. Do tych gniazdek w standardzie dodajemy dwa porty USB (nazwaliśmy te gniazda jako typ FU)
  • typu J – inaczej nazywany modelem „szwajcarskim”. Posiadają trzy otwory: dwa na styki i jeden otwór na uziemienie znajdujący się tuż nad nimi.
  • typu G – inaczej nazywany modelem „brytyjskim”. Posiadają trzy otwory na płaskie styki: pionowy umożliwia wpięcie dwóch pozostałych i służy jako uziemienie.
  • typu K – inaczej nazywany modelem „duńskim”. Posiadają trzy otwory: dwa na styki i jeden otwór na uziemienie znajdujący się tuż nad nimi.

Inne typy gniazdek (nie wymienione powyżej) dostępne są na specjalne zamówienie.

Każda szafa z serii MSUV jest wyposażona w przewód zewnętrzny, bezpiecznik automatyczny termiczny oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe.

Dodatkowo szafy MSUV są zgodne z:

  • dyrektywą 2014/35/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie harmonizacji ustawodawstw państw członkowskich odnoszących się do udostępniania na rynku sprzętu elektrycznego przewidzianego do stosowania w określonych granicach napięcia.
  • normami PN-HD 60364-4-41 , PN-EN 60335-1, PN-EN 60670-1, PN-IEC 60884-1, PN-IEC 60364-7-713 oraz PN-EN 61293 z 1994r.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top