Szafy socjalne z gniazdami elektrycznymi

W dzisiejszych czasach szafa socjalna to już nie tylko miejsce przechowywania odzieży. To również wielofunkcyjne miejsce z lusterkiem, wieszakiem na ręcznik, półką na kapelusze czy buty. Przemyślana budowa i  nowoczesna perforacja w drzwiach gwarantują dopływ świeżego powietrza i odpowiednią wentylację.

Do wszystkich tych funkcji dołożyliśmy kolejną: możliwość podłączenia sprzętu elektrycznego do źródła prądu znajdującego się w szafce, doładowania telefonu z gniazda elektrycznego lub USB itp. Stało się to możliwe dzięki gniazdom elektrycznym zamontowanym wewnątrz naszych szaf typu Sum i Sus.

Oferujemy 5 typów najpowszechniejszych gniazdek elektrycznych stosowanych w Europie. Szafy MSUV spełniają europejskie dyrektywy i posiadają znak CE.

Szafy socjalne z rodziny MSUV przeznaczone na rynek polski w standardzie wyposażone są w gniazdka elektryczne typu E z dwoma gniazdami USB (nazwaliśmy te gniazda jako typ EU). Potocznie nazywane są także „francuskimi”, posiadają dwa otwory na styki czynne oraz bolec do uziemienia.

Dostosowane są do niego wtyczki standardowe E, płaskie typ C oraz typu uni-schuko (posiadające otwór na bolec oraz styki schuco do uziemienia – typ E i F).

Klientom z pozostałych rynków zagranicznych oferujemy gniazdka:

  • typu F – inaczej nazywany modelem „niemieckim”. Posiadają dwa otwory na styki, a do uziemienia służą sprężynujące blaszki umieszczone na górze i dole. Do tych gniazdek w standardzie dodajemy dwa porty USB (nazwaliśmy te gniazda jako typ FU)
  • typu J – inaczej nazywany modelem „szwajcarskim”. Posiadają trzy otwory: dwa na styki i jeden otwór na uziemienie znajdujący się tuż nad nimi.
  • typu G – inaczej nazywany modelem „brytyjskim”. Posiadają trzy otwory na płaskie styki: pionowy umożliwia wpięcie dwóch pozostałych i służy jako uziemienie.
  • typu K – inaczej nazywany modelem „duńskim”. Posiadają trzy otwory: dwa na styki i jeden otwór na uziemienie znajdujący się tuż nad nimi.

Inne typy gniazdek (nie wymienione powyżej) dostępne są na specjalne zamówienie.

Każda szafa z serii MSUV jest wyposażona w przewód zewnętrzny, bezpiecznik automatyczny termiczny oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe.

Dodatkowo szafy MSUV są zgodne z:

  • dyrektywą 2014/35/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie harmonizacji ustawodawstw państw członkowskich odnoszących się do udostępniania na rynku sprzętu elektrycznego przewidzianego do stosowania w określonych granicach napięcia.
  • normami PN-HD 60364-4-41 , PN-EN 60335-1, PN-EN 60670-1, PN-IEC 60884-1, PN-IEC 60364-7-713 oraz PN-EN 61293 z 1994r.

Pokrewne wpisy

Atesty higieniczne na WNL i WNT

Chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się na rynku. W związku z tym zwracamy uwagę na wartości dodane do wyrobów, ich cechy kluczowe i atuty. Jednym ze sposobów jest certyfikowanie wyrobów, bowiem certyfikaty świadczą o tym, że oznaczone nimi wyroby są bezpieczne dla zdrowia ludzi i przyjazne dla środowiska oraz, że zostały sprawdzone przez ekspertów i pozytywnie przez nich ocenione.

Szafy wzmocnione SRM do przechowywania rysunków i map

Doskonałość jest nawykiem, a jej częścią jest kultura i ergonomia pracy. Możesz uczynić swoją pracownię bardziej ergonomiczną aranżując w niej solidną i praktyczną szafę do przechowywania rysunków, map i dokumentów o dużych formatach (A1, A0). Nasza szafa SRMW z dodatkowym wzmocnieniem wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, a pieczę nad jej jakością sprawują doświadczeni specjaliści.

Centrum Badawczo-Rozwojowe MALOW

CBR w magiczny sposób przekuwa wiedzę i możliwości w sukces. Są to inżynierowie o niebywałym zmyśle technicznym i intelektualnym. Zajmują się poszukiwaniem nowych technologii, a ich pracę można porównać do zespołu technicznego Formuły 1.

Scroll to Top