Szafy wzmocnione SRM do przechowywania rysunków i map

                Arystoteles zwykł mawiać, że ,,doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem”. Myśl greckiego filozofa jest ponadczasowa i aktualna nawet w dzisiejszych czasach. Zdajemy sobie z tego sprawę, dążąc do perfekcji, aby usatysfakcjonować konsumenta.

                Doskonałość jest nawykiem, a jej częścią jest kultura i ergonomia pracy. Możesz uczynić swoją pracownię bardziej ergonomiczną aranżując w niej solidną i praktyczną szafę do przechowywania rysunków, map i dokumentów o dużych formatach (A1, A0). Nasza szafa SRMW z dodatkowym wzmocnieniem wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, a pieczę nad jej jakością sprawują doświadczeni specjaliści. Dostępna w wariantach z pięcioma i dziesięcioma szufladami, zapewni Ci przestrzeń do przechowywania dokumentów i materiałów o dużych formatach. Konstrukcja wzmocnionych szaf SRMW pozwala na ich piętrowanie, w układach 10+10 lub 5+5+5+5 (ilość szuflad). Wzmocnienie szafy polega na zastosowaniu w jej korpusie giętych profili, umożliwiających przeniesienie dodatkowego obciążenia w postaci nastawianych modułów SRMW. Możliwość łączenia szaf SRMW w pionie pozwala zaoszczędzić miejsce w Twojej pracowni, gdyż na tej samej powierzchni uzyskasz nawet do trzech razy więcej miejsca na swoje wielkoformatowe dokumenty. Każda z szuflad wytrzymuje obciążenie do 40 kilogramów. Więcej informacji znajduje się w karcie katalogowej.

                Zachęcamy, uczyń swoje miejsce pracy bardziej ergonomicznym i praktycznym dzięki wzmocnionym szafom SRMW. Dąż do perfekcji połączonej z przyjemnością użytkowania.

Pokrewne wpisy

Zajęcia multimedialne

Wózek WNL wzbudza entuzjazm nie tylko u dzieci. Jest to najlepszy sposób do przechowywania i szybkiego ładowania laptopów w miejscach, gdzie jest ich dużo i wymagają nadzoru. Odpowiednia eksploatacja sprzętu elektronicznego wydłuża jego żywotność. Dzięki wózkom WNL i WNT produkowanym przez Malow Wasze urządzenia elektroniczne będą przechowywane w bezpiecznych warunkach. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że urządzenia zawsze będą gotowe do użytku, a możliwość wyposażenia wózka w Access Point zagwarantuje szybkie i bezpieczne łącze internetowe.

Scroll to Top