Szkoła promująca zdrowie

MALOW | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Nowoczesna szkoła to nie tylko budynek. Nowoczesna szkoła to przede wszystkim troska o ucznia. Oświata ewoluuje, a jej zadania są tym trudniejsze, że musi przygotować dzieci i młodzież do realiów, które dopiero nadejdą. Współczesna wiedza medyczna pozwala nam używać profilaktyki. Bardzo ważne jest, aby od pierwszych dni ucznia w szkole troszczyć się o jego kondycję i samopoczucie, a także już na etapie szkolnym edukować go o zdrowiu i profilaktyce.

Zdrowie wiele imion ma…

Zdrowie ma cztery wymiary: fizyczny, psychiczny, społeczny i duchowy, które powinny być w harmonii. Szkoła, w której młodzi ludzie spędzają większość swojego czasu, wpływa na każdy z aspektów zdrowia. To od placówki zależy, czy jej młodzież rozwija się w jak najlepszych warunkach. Dobrze dobrane szafki, gdzie uczniowie będą mogli zostawić drugie śniadanie, napój, część artykułów szkolnych, słowniki, książki, zeszyty i będą nosić tylko to, co jest im na daną lekcję niezbędne, bez wątpienia wpłynie pozytywnie na ich kręgosłup, ciało i samopoczucie.

MALOW | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Źródło: www.ore.edu.pl/2010/06/koncepcja

Chodź, pomaluj moją szafkę…

MALOW | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Od ponad 35 lat tworzymy najlepsze rozwiązania do szkół, ponieważ dbamy o uczniów i polską oświatę. Korzystając z doświadczenia i mając świadomość wpływu szkoły na rozwój dzieci i młodzieży oferujemy nasze meble w 16 kolorach z palety RAL w standardzie. Wyposażając szkołę w szafki dla uczniów można zyskać więcej, jeżeli wykorzysta się nasze możliwości! Wpływ szafek na zdrowie fizyczne uczniów jest jasny i niezaprzeczalny. A jaki jest ich wpływ na ogólne samopoczucie? Szafy Malowa są dostępne w 16 kolorach bez żadnych dopłat! Ta możliwość sprawi, że otoczenie stanie się przyjemniejsze w odbiorze, a kolory, które wybierzecie swoim podopiecznym, każdego dnia będą poprawiały im humor i przypominały, że szkoła o nich dba.  Do takiej szkoły przychodzi się chętniej! Tak wiele korzyści oferujemy w niewygórowanej cenie, a kolorowe zestawy nie pociągają dodatkowych opłat. Zamawiając meble Malowa do szkoły pamiętajcie o dostępności 16 kolorów bez dopłaty!

W następnym wpisie przedstawimy możliwości nadruków oryginalnych i kolorowych motywów graficznych na szafkach.

e

Poznaj wszystkie przygody naszych bohaterów akcji „Przyjazna Szkoła”

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top