Wiosenne porządki – jak się do nich przygotować?

Po zimnej i ponurej zimowej pogodzie przychodzi wiosna – czas dokładnego sprzątania i robienia porządków. Przyroda budzi się do życia, świecące co raz pewniej słońce mobilizuje nas do aktywności. Ciepłe promienie padające przez okna brutalnie obnażają smugi na oknach i podłogach oraz kurz zalegający na półkach.

Planujemy wiosenne porządki krok po kroku

Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć wiosenne porządki – podpowiadamy. Prace na świeżym powietrzu planuj na pogodne dni. W pozostałe zajmij się wnętrzem. Pamiętaj, aby nie sprzątać wszystkiego na raz. Bardzo istotne jest, aby dobrze się przygotować.

Od samego początku dbaj o porządek w szafie

Zacznij od sprzątnięcia szafy na szczotki, mopy, odkurzacz i chemię gospodarczą. Porządkując szafy szybko zobaczysz czego potrzebujesz, ile masz niepotrzebnych rzeczy i zwolnisz miejsce. Dzięki temu wszystko będzie na wyciągnięcie ręki oraz odpowiednio przygotujesz się do wiosennych porządków.

Szafy gospodarcze MSAU

Malow posiada w swojej ofercie profesjonalne szafy gospodarcze dla osób dbających o porządek. W pracy czy domu szafy gospodarcze MSAU pomagają przechowywać wszystko to, co jest niezbędne do utrzymywania czystości i odpowiednio zabezpieczyć.

Szafy gospodarcze występują w opcjach:

  • wyposażone w 4 półki (MSU 60, 80)
  • przedzielone pionową przegrodą, gdzie w lewej części są 4 półki, a w prawej 1 półka i drążek z 3 haczykami na odzież (MSU 61, 81)
  • przedzielone niepełną pionową przegrodą, gdzie w lewej części są 4 półki, a w prawej przedział ze specjalnymi uchwytami na szczotki i mopy oraz miejscem na wiadro (MSU 62, 82)
  • przedzielone pionową przegrodą, gdzie obie części posiadają półkę i drążek z 3 haczykami na odzież (MSU 63, 83)

 

Szafy gospodarcze MSAU Malow
Nadstawki do szaf gospodarczych MSU

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, możesz zamontować nadstawki na szafy gospodarcze. Dzięki temu dodatkowo wykorzystasz przestrzeń nad szafą. Nadstawki występują w opcjach z półką lub bez. Zamykane na solidny zamek ryglujący w dwóch punktach (góra i dół).

Szafy gospodarcze MSAU Malow

Szafy gospodarcze MSU można także wyposażyć w nóżki, cokoły, podstawy lub daszki. Rozwiązania te pomogą w utrzymaniu czystości wokół szaf oraz w dostosowaniu do istniejącej aranżacji. Nóżki i podstawy dają możliwość wypoziomowania szafy poprzez regulowane stopki. Jest to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów – wiele opcji do wyboru, z możliwością dodatkowego wyposażenia. Dajemy 5 lat gwarancji na nasze szafy gospodarcze w jednym z 16 kolorów z naszej palety RAL bez dopłat. Jeśli posiadasz pomieszczenie gospodarcze w pracy, szkole, czy domu – ta szafa obowiązkowo powinna się tam znaleźć.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top