Wózek do dezynfekcji pomieszczeń WAM + Łokciowy Aplikator Płynu ŁAP

W obecnej sytuacji epidemiologicznej na świecie, utrzymanie czystości i dezynfekcja pomieszczeń są szczególnie ważne, zwłaszcza w przestrzeniach publicznych. Dostęp do środków czystości musi być łatwy i sterylny. Idealnym rozwiązaniem, spełniającym powyższe założenia jest Wózek do dezynfekcji pomieszczeń WAM. Konstrukcja wózka WAM, różnorodność akcesoriów i wyposażenia pozwala na skonfigurowanie go wg indywidualnych potrzeb i dostosowania do różnych pomieszczeń i sprzętu higienicznego.

W celu zwiększenia na maximum sterylności i bezpieczeństwa epidemiologicznego jest możliwość – na specjalne zamówienie – pomalowania wózka farbami antybakteryjnymi.

Dodatkowym elementem jest aplikator płynu do dezynfekcji ŁAP – łokciowy, wyposażony w butelkę z pompką z płynem dezynfekcyjnym i wykonany z blachy nierdzewnej. Oddzielnych płynów nie sprzedajemy.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=yf09cXA6f3Y[/embedyt]

Pobierz kartę katalogową wózka do dezynfekcji pomieszczeń WAM

 

Pokrewne wpisy

Szafy socjalne MKB

Szafy MKB to bardzo praktyczne szafy gospodarcze służące m.in. do dystrybucji artykułów BHP, pobierania czystej i oddawanie brudnej odzieży.

Jak zabezpieczamy nasze wyroby przed korozją?

Jedną z eko-innowacji zastosowanych w Malow-ie jest antykorozyjne zabezpieczenie elementów metalowych poprzez konwersję cyrkonową. Dopiero na to nakładana jest farba proszkowa, która po utwardzeniu tworzy nieprzepuszczalną powłokę, która doskonale zabezpiecza przed korozją na wiele lat.

Scroll to Top