Wózek WNT 33Q(R)v

Nowe możliwości wózków WNT – dezynfekcja promieniowaniem UV-C

Promieniowanie UV zostało odkryte już w XIX wieku. Metoda dezynfekcji promieniowaniem UV-C po raz pierwszy została zastosowana w 1910 roku do dezynfekcji wody. Jednak popularność uzyskała dopiero 40 lat temu, kiedy to badania wykazały 99% skuteczność w zwalczaniu drobnoustrojów w powietrzu, wodzie i na każdej powierzchni w dostatecznym stopniu poddanej promieniowaniu UV-C.

Dezynfekcja promieniowaniem UV-C jest wygodna i przyjazna dla środowiska. Zastosowana lampa dezynfekująca nie produkuje ozonu (nie trzeba wietrzyć pomieszczenia po naświetlaniu), skutecznie zwalcza drobnoustroje i unieszkodliwia wirusy. W przeciwieństwie do środków chemicznych jest tańsza i nie wywołuje podrażnień dróg oddechowych, alergii, czy astmy. Skutecznie dezynfekuje różne powierzchnie, wodę i powietrze. Można ją stosować tam, gdzie nie ma możliwości zastosować płynów, nie pozostawia drażniących zapachów i jest o wiele szybsza.

Powszechność zastosowania tej metody dowodzi łatwości, nieinwazyjności i ekologiczności dezynfekcji promieniowaniem UV-C. Możemy spotkać je w lampach akwariowych, przewodach klimatyzacyjnych, wodociągach, w szpitalach, gabinetach dentystycznych, laboratoriach, restauracjach oraz sklepach. Chronią nasze zdrowie, dezynfekują pomieszczenia, do których trafiamy po zabiegach operacyjnych, a także zabijają szkodliwe drobnoustroje w wodzie wodociągowej, czy basenowej.

Wózek WNT 33 Q(R)v do przechowywania i ładowania tabletów, wyposażony został w lampę emitującą promieniowanie UV-C, celem skutecznej dezynfekcji przechowywanych w nim urządzeń elektronicznych. A takie poczucie bezpieczeństwa bardzo ważne jest szczególnie w dzisiejszych czasach. Wózek posiada półkę na laptop i 32 przegrody na tablety. Może być wyposażony również w Access Point, do bezprzewodowej komunikacji. Przechowywane w nim urządzenia jednocześnie są ładowane i dezynfekowane (!!!).

Lampa dezynfekująca nie wytwarza podczas swojej pracy ozonu oraz drażniących zapachów – nie ma potrzeby wietrzenia pomieszczeń podczas ładowania. Mobilny wózek WNT33v doskonale sprawdzi się na uczelniach, salach konferencyjnych oraz w szkołach i bibliotekach oraz wszędzie tam, gdzie użytkownicy używają tabletów i muszą je po pracy zdezynfekować, bezpiecznie przechować oraz doładować.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top