Wybierz mądrze, raz a dobrze

Na pewno przypominasz sobie sytuację, gdy któraś z Twoich rzeczy uległa zniszczeniu. Porwane słuchawki, pobita szybka w telefonie, czy t-shirt zniszczony po drugim praniu zawsze budzą frustrację. Co stoi za tym, że przedmioty o podobnych cechach i walorach użytkowych tak bardzo różnią się swoją odpornością na uszkodzenia i trwałością? Wytrzymałość przedmiotów ma bezpośredni związek z materiałem z jakiego są wykonane i jakością produkcji. Mówi się, że „kto tanio kupuje ten dwa razy płaci”. Mamy nadzieję, że oszczędzasz mądrze i zawsze wybierasz jakość i wytrzymałość na lata, zamiast inwestować w doraźnie tańsze, krótkotrwałe rozwiązania.

Nie marnujesz – zyskujesz

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Odnawialne źródła energii stosowane przez Malow zapobiegają emisji ponad 700 ton CO2 do atmosfery każdego roku. Ponadto nasze proekologiczne działania oszczędzają co roku ponad 18 000 drzew, których nie trzeba wycinać. Zatem wysoka jakość i wieloletnia wytrzymałość wyrobów Malowa zaczyna się już na etapie pozyskiwania energii.

Z precyzją robota

Natłok informacji, który spotykamy w internecie może przyprawić o ból głowy. Rozróżnienie prawdy od fake newsa jest trudne, dlatego powinno się ufać tylko pewnym źródłom wiedzy. Przeglądając przedmioty w internecie percepcja ogranicza się do wyobrażeń, które powstają z niedomówień. Zakupy w internecie ciągną za sobą ryzyko rozczarowania tym, co faktycznie zastajemy, a tym co widzieliśmy na zdjęciach.

Aby uniknąć frustracji warto kupować produkty od sprawdzonych producentów. Taki jest Malow – transparentny, solidny i sprawdzony. Przenosimy te cechy na nasze produkty i dbamy o ich najwyższą jakość. Na straży przestrzegania standardów wyznaczanych przez normy ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 stoją rzesze specjalistów. Meble Malowa powstają na nowoczesnych liniach produkcyjnych, na których pracują automatyczne roboty zapewniające najwyższą, seryjną, zawsze powtarzalną jakość produkcji.

Produkty Malowa testujemy w naszym CBR mieszczącym się na terenie zakładu. Zaufanie, którym od 35 lat jesteśmy darzeni przez wymagających klientów w Polsce i całej Europie stoi na fundamentach najwyższej jakości produktów w stosunku do niewygórowanej ceny. Dobry materiał ma swoją wartość, a „super oferty” za ćwierć ceny oryginału to najczęściej tanie podróbki, na które lepiej uważać.

Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Odpowiedz nam na marketing@malow.com.pl którą część naszej produkcji chcesz poznać w kolejnym wydaniu bloga!

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

MALOW MSAU66 | Nowoczesne meble dla przyjaznej szkoły

Szkolne kazamaty

Wielofunkcyjne szafy gospodarcze MSAU pomagają w utrzymaniu porządku, przechowywaniu chemii gospodarczej i artykułów gospodarstwa domowego, środków czystości. Są świetnym wyborem do szkół, ponieważ zawartość szafy zabezpiecza zamek ograniczający dostęp do wnętrza szafy. W szkole Zosi i Wojtka wykorzystane są do poprawienia ergonomii i warunków pracy personelu technicznego i utrzymania czystości.

Scroll to Top