Zamki elektroniczne typu RFID – cz. II

Ze względu na wygodę użytkowania zamki elektroniczne stają się coraz powszechniejsze. To rozwiązanie znalazło wiele zastosowań w przestrzeni publicznej. Wraz z rosnącym zainteresowaniem zamkami tego typu, dołączamy do oferty samoprzylepne instrukcje użytkowania. W nawiązaniu do oferty na zamki elektroniczne Digilock typu Keypad  i RFID informujemy, że od 1 stycznia 2022 do każdej dostarczonej szafki:
  1. z zamkiem Digilock Keypad: dołączona będzie instrukcja obrazkowa w formie kompletu dwóch naklejek:
    • bezbarwnej z czarnym nadrukiem
    • czarnej z białym nadrukiem
    • Znajdziecie je Państwo w lewej komorze w serii szaf Sum oraz lewym górnym schowku w szafach serii Sus. Naklejki są do samodzielnego nalepienia przez użytkownika szaf.
  2. do zamków RFID: dołączona będzie instrukcja w formie naklejki od producenta – firmy Digilock. Dołączona ona będzie do paczki z akcesoriami i częściami do zamka.

Pokrewne wpisy

Atesty higieniczne na WNL i WNT

Chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się na rynku. W związku z tym zwracamy uwagę na wartości dodane do wyrobów, ich cechy kluczowe i atuty. Jednym ze sposobów jest certyfikowanie wyrobów, bowiem certyfikaty świadczą o tym, że oznaczone nimi wyroby są bezpieczne dla zdrowia ludzi i przyjazne dla środowiska oraz, że zostały sprawdzone przez ekspertów i pozytywnie przez nich ocenione.

Szafy wzmocnione SRM do przechowywania rysunków i map

Doskonałość jest nawykiem, a jej częścią jest kultura i ergonomia pracy. Możesz uczynić swoją pracownię bardziej ergonomiczną aranżując w niej solidną i praktyczną szafę do przechowywania rysunków, map i dokumentów o dużych formatach (A1, A0). Nasza szafa SRMW z dodatkowym wzmocnieniem wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, a pieczę nad jej jakością sprawują doświadczeni specjaliści.

Centrum Badawczo-Rozwojowe MALOW

CBR w magiczny sposób przekuwa wiedzę i możliwości w sukces. Są to inżynierowie o niebywałym zmyśle technicznym i intelektualnym. Zajmują się poszukiwaniem nowych technologii, a ich pracę można porównać do zespołu technicznego Formuły 1.

Scroll to Top