Znak GS

Z dumą informujemy, że od 23 listopada na naszych szafach SbmM i Szk będzie widnieć certyfikat TÜV Rheinland i znak GS (Geprüfte Sicherheit – „bezpieczeństwo zbadane”) – jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków bezpieczeństwa w Europie. Uzyskaliśmy go po tym jak nasze produkty zostały rygorystycznie przetestowane i są nadzorowane przez niezależny instytut w zakresie europejskich norm zdrowia i bezpieczeństwa. GS to również gwarancja stałego nadzoru nad bezpieczeństwem, poprawnością oraz kompletnością instrukcji.

Zamawiając szafy typu SbmM i Szk zyskujecie:

  • Produkt z pożądanym certyfikatem TUV i znakiem GS, wyróżniający go od konkurencji!
  • Stopki regulujące są od teraz w standardzie!
  • Gwarancję produktu spełniającego europejskie normy bezpieczeństwa!
  • Dodatkowe wyposażenie do szaf bez dopłat!

Znak GS stosowany jest od 1979 roku jako znak bezpieczeństwa i dowód zbadania produktu pod kątem zgodności z ustawowymi wymaganiami dotyczącymi zapewnienia ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Ważnym aspektem jest także to, że produkt został dopuszczony i pozostaje cały czas pod stałym nadzorem niezależnych instytucji pomagających chronić konsumenta.

Natomiast stopki poziomujące w szafkach pozwalają na ich stabilne ustawienie na nierównej powierzchni, zapewniając tym samym bezpieczne i stabilne przechowywanie dokumentów. Dają możliwość regulacji i są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Certyfikaty TÜV Rheinland i znak GS oznacza, że produkt został poddany wnikliwym i ścisłym procedurom certyfikującym przez laboratorium TÜV Rheinland i  nie dotyczą modeli innych niż wymienione i wyrobów zmodyfikowanych.

Pokrewne wpisy

Meble zgrzewane – szafy zaufane

Co łączy meble Malowa z Volvo? Odpowiedzią jest technologia zgrzewania, wykorzystywana do łączenia ze sobą stalowych elementów. Metalowe meble, które mają służyć latami muszą być starannie wykonane, ponieważ w grę wchodzi funkcjonalność i bezpieczeństwo. Seryjne zgrzewanie jest skuteczniejsze od samodzielnego montażu.

Wybierz mądrze, raz a dobrze

Produkujemy meble dla ludzi, którzy cenią sobie długoterminowe rozwiązania, ponieważ sami na takie stawiamy. Na każdym etapie produkcji naszych wyrobów kierujemy się troską o środowisko. Dzięki naszej farmie fotowoltaicznej energia ze słońca pokrywa 30 % zapotrzebowania energetycznego fabryki. Nasz nowoczesny park maszynowy i kadra specjalistów dbające o najwyższą jakość produktów na pewno wzbudziły Twoją ciekawość. Zapraszamy do lektury artykułu.

Meble biurowe szafy SBM szafki kartotekowe SZK

Zostaliśmy zdradzeni

Nowoczesna szkoła to stosowanie trwałych rozwiązań! Szkoła Zosi i Wojtka jest świetnym przykładem. W kolejnym epizodzie ,,W paszczy ksera” grupa szkolnych przyjaciół trafia do dyrektora, który musi ukarać je za samowolne wycieczki po szkolnych podziemiach. W międzyczasie dowiadują się dlaczego metalowe meble są praktyczniejsze od drewnianych. Wyposażając swoją szkołę pójdź za przykładem pani Mileny i postaw na jakość i trwałość!

Scroll to Top