Znak GS

Z dumą informujemy, że od 23 listopada na naszych szafach SbmM i Szk będzie widnieć certyfikat TÜV Rheinland i znak GS (Geprüfte Sicherheit – „bezpieczeństwo zbadane”) – jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków bezpieczeństwa w Europie. Uzyskaliśmy go po tym jak nasze produkty zostały rygorystycznie przetestowane i są nadzorowane przez niezależny instytut w zakresie europejskich norm zdrowia i bezpieczeństwa. GS to również gwarancja stałego nadzoru nad bezpieczeństwem, poprawnością oraz kompletnością instrukcji.

Zamawiając szafy typu SbmM i Szk zyskujecie:

  • Produkt z pożądanym certyfikatem TUV i znakiem GS, wyróżniający go od konkurencji!
  • Stopki regulujące są od teraz w standardzie!
  • Gwarancję produktu spełniającego europejskie normy bezpieczeństwa!
  • Dodatkowe wyposażenie do szaf bez dopłat!

Znak GS stosowany jest od 1979 roku jako znak bezpieczeństwa i dowód zbadania produktu pod kątem zgodności z ustawowymi wymaganiami dotyczącymi zapewnienia ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Ważnym aspektem jest także to, że produkt został dopuszczony i pozostaje cały czas pod stałym nadzorem niezależnych instytucji pomagających chronić konsumenta.

Natomiast stopki poziomujące w szafkach pozwalają na ich stabilne ustawienie na nierównej powierzchni, zapewniając tym samym bezpieczne i stabilne przechowywanie dokumentów. Dają możliwość regulacji i są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Certyfikaty TÜV Rheinland i znak GS oznacza, że produkt został poddany wnikliwym i ścisłym procedurom certyfikującym przez laboratorium TÜV Rheinland i  nie dotyczą modeli innych niż wymienione i wyrobów zmodyfikowanych.

Pokrewne wpisy

Szafy socjalne MKB

Szafy MKB to bardzo praktyczne szafy gospodarcze służące m.in. do dystrybucji artykułów BHP, pobierania czystej i oddawanie brudnej odzieży.

Jak zabezpieczamy nasze wyroby przed korozją?

Jedną z eko-innowacji zastosowanych w Malow-ie jest antykorozyjne zabezpieczenie elementów metalowych poprzez konwersję cyrkonową. Dopiero na to nakładana jest farba proszkowa, która po utwardzeniu tworzy nieprzepuszczalną powłokę, która doskonale zabezpiecza przed korozją na wiele lat.

Scroll to Top