Centrum Badawczo-Rozwojowe MALOW

 


 

 

Potrzeba ciągłego rozwoju wiąże się z maksymalnym wykorzystaniem potencjału wyobraźni i umiejętności technicznych. W 2018 roku powołaliśmy Centrum Badawczo – Rozwojowe (CBR). Zespół 40 inżynierów dba, aby meble metalowe Malow były nowoczesne, wysokiej jakości i wytrzymałe.

 

Malow to ambitne meble metalowe
 

CBR w magiczny sposób przekuwa wiedzę i możliwości w sukces. Każdego dnia CBR poważnie angażuje się w rozwój firmy. Są to inżynierowie o niebywałym zmyśle technicznym i intelektualnym. Zajmują się poszukiwaniem nowych technologii, są skarbnicą wiedzy, którą chętnie się dzielą. Czuwają nad bezpieczeństwem i zgodnością produktów z wymaganiami norm i przepisów międzynarodowych. To dzięki między innymi ich pracy meble metalowe Malow posiadają 5 lat gwarancji. Ich pracę można porównać do zespołu technicznego Formuły 1.

 

 

Od pomysłu do klienta

Wykorzystywanie nowych możliwości wymaga wiedzy technicznej z wielu dziedzin. Nasze CBR umożliwia przeprowadzenie wielu prac badawczo-rozwojowych, testowanie oraz proponowanie nowych rozwiązań. Zdobyta wiedza wzbogaca projekty o trendy i dobre praktyki. Praca CBR znacząco skraca czas wdrożenia projektów, dzięki czemu rośnie nasza efektywność, a wraz z nią zadowolenie klienta.

Projekt 4.0

W dniu 16.12.2021 roku w Finale Konkursu Podlaska Marka 2020 w kategorii “Projekt 4.0” firma Malow otrzymała tytuł Podlaskiej Marki Roku za “Centrum Badawczo - Rozwojowe – wspólne przedsięwzięcie firm z województwa podlaskiego w ramach Przemysłu 4.0”. Była to inicjatywa Malow sp. z o. o., we współpracy m.in. z Politechniką Białostocką i firmami: Wagner-Service Świętochłowice, Zaprom Turośń Kościelna oraz Jazon Białystok. W tej kategorii rywalizowały przedsięwzięcia i projekty, które integrują pracę ludzi, maszyn oraz zaawansowanych technologii informacyjnych i realizują założenia Przemysłu 4.0 na terenie województwa podlaskiego. Jesteśmy bardzo dumni ze zdobytego tytułu i bardzo dziękujemy firmom zaangażowanym w projekt, bez których nie byłoby tej nagrody.