Jak wybrać najlepszą szafkę do szkoły

Zwróć uwagę na technologię wykonania

Za wytrzymałością produktu stoi między innymi  technologia łączenia blachy. Metalowa szafa musi być zgrzewana! Technologia zgrzewania stosowana jest przy łączeniu elementów karoserii samochodowych. To najskuteczniejsza metoda na stworzenie trwałego wyrobu z metalu. Co meble Malowa łączy z autami? Technologia łączenia metalu – zarówno meble i samochody są w pełni zgrzewane! [ZOBACZ POST O ZGRZEWANIU]

W praktyce oznacza to, że meble Malowa będą służyć w Twojej szkole przez wiele lat – to długoterminowe rozwiązanie, które pokochają dzieci, a rodzice docenią. Wybierz mądrze – raz, a dobrze.„Bądź jak Jaś - zostaw plecak w szafce.” 

Obejrzyj film i dowiedz się dlaczego Jaś uwielbia swoją szafkę z Malowa!

 

Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu!

Edukacja nie lubi ryzyka – postaw na sprawdzone rozwiązania!

Po pierwsze – zawsze zwróć uwagę na ostre krawędzie. Metalowe meble są wykonane z blach, które przed obróbką są ostre. W Malowie dbamy, aby wszystkie meble wyjeżdżające z naszej fabryki były bezpieczne, pozbawione ostrych krawędzi. Szafa SUS to rozwiązanie stworzone z myślą o uczniach – dlatego jest im przyjazna i w pełni bezpieczna. W ścianach szafy przygotowano otwory. W ścianach bocznych służą one do łączenia szaf ze sobą, a w ścianie tylnej –  do kotwienia mebli do ściany. Naszą troskę o bezpieczne szkoły potwierdzają certyfikaty, m.in. znak bezpieczeństwa B. To nie przypadek, że setki dyrektorów w Polsce zdecydowało się na szafki Malowa…

Nasze rozwiązania to więcej, niż bezpieczne meble – to sprawdzony dostawca i jednocześnie doświadczony producent, który zaopatruje rynek krajowy i jest obecny na rynkach całego świata już od ponad 30 lat.

Kupując szafy Malowa pamiętaj, że za ich jakość odpowiada polski producent. Masz z nami bezpośredni kontakt i na bieżąco możesz skontaktować się zasięgnąć potrzebnych informacji, a nasi zaufani dystrybutorzy pomogą wybrać Ci najlepsze szafy do Twojej szkoły. Doradzą Ci, zorganizują transport i doprowadzą zakupy do końca w pełni profesjonalnie, zawsze z myślą o Twojej korzyści.

 

Wyposażenie oferowane w standardzie

Kiedy na dworze robi się coraz ciemniej, przyroda szarzeje, łatwo o jesienną depresję. Przyjazne otoczenie w szkole pomaga uczniom pokonywać jesienną chandrę. Dzięki kolorowym szafkom podejście do życia zmienia się na lepsze! Pamiętaj, że szafki Malowa są dostępne w 16 kolorach w ofercie standardowej! Wybierz kolor korpusu i drzwiczek – stwórz meble pasujące do Twojej szkoły! Każda szafa SUS 322W, wewnątrz obszernej skrytki zawiera drążek ubraniowy i dwa haczyki, na których można powiesić kurtkę i worek z butami. Nawet po włożeniu ubrań zostaje dużo miejsca na plecak, książki i zeszyty! Wnętrze jest wentylowane dzięki perforacji Malow na każdych drzwiczkach. Co więcej, do każdej skrytki dołączany jest samoprzylepny wizytownik, który wypełnia się imionami lub liczbami. Kupując Meble Malowa, to Ty urządzasz.

 

Zawsze pamiętaj, że metalowe fronty są łatwe w czyszczeniu i lubią… magnesy! Niech Twoi uczniowie poczują, że mogą być sobą! Wnętrza skrytek można personalizować! 

 

Oferujemy również wykonanie na szafie wybranego druku UV – jeżeli nie znalazłeś swoje ulubionego koloru, zawsze możesz wykorzystać motyw graficzny!

 


 

Balans jakości i ceny "JEDNYM SUSem"

Szafy SUS Malowa to idealny balans ceny i jakości. Wiadomo, że meble wykonane z metalu mają swoją cenę, jednak w przypadku Malowa nie jest ona wygórowana. Każda szafa jest zgrzewana, zabezpieczana przed korozją i malowana proszkowo. To wyroby, które wybierasz, dostajesz i użytkujesz przez długie lata. W razie wątpliwości pamiętaj o 5 latach gwarancji, które Malow daje na swoje produkty! Meble Malowa to sprawdzone produkty – Malow to sprawdzony producent.


 

Zobacz karty katalogowe i wybierz idealnego SUSA!

 

2022_09_SUSW_312-342_PL.pdf

2022_09_SUSW_314-344_414-434_PL.pdf

2022_09_SUSW_316-346_416-436_PL.pdf

2022_09_SUSW_412-432_PL.pdf

2022_09_SUSW_413_433_PL.pdf