Metalowe szafy śniadaniowe

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie standardy bezpieczeństwa i higieny obowiązują w miejscach, gdzie przygotowywane są posiłki? Jak można zapewnić czystość i bezpieczeństwo w stołówkach i kantynach? Odpowiedzią są metalowe szafy śniadaniowe zarówno stojące jak i do zawieszenia, z certyfikatem zgodności.

 
Kiedy producent deklaruje bezpieczeństwo swojego wyrobu?  
Nasze metalowe szafy śniadaniowe są zgodne z normą PN-EN 16121+A1:2017-11, która jest zbiorem zasad dla badań bezpieczeństwa oraz wytrzymałości mebli do przechowywania, używanych poza domem, tj. w szkołach czy zakładach pracy. Certyfikat poświadcza, że dany wyrób jest zgodny z normą i bezwzględnie spełnia jej wymagania. Dzięki temu macie pewność, że produkty wymienione w certyfikacie są naprawdę bezpieczne. Certyfikat dotyczy stojących szaf śniadaniowych MSUS oraz wiszących szaf śniadaniowych SUS.


Praktyczne Rozwiązania w Metalowych Szafkach Śniadaniowych  
Przy projektowaniu mebli, myślimy o Waszych potrzebach. Nasze metalowe szafy śniadaniowe są trwałe i funkcjonalne. Możecie je łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach, dostosowując do indywidualnych potrzeb. To rozwiązanie systemowe, które pozwala na rozbudowę w przyszłości. Oznacza to, że nasze meble mogą rosnąć zgodnie z Waszymi potrzebami.

 
Spójność Stylistyczna i Kolorystyczna  
Zależy Wam na spójności stylistycznej i kolorystycznej we wnętrzu? Nasze metalowe szafy są zaprojektowane z myślą o harmonii. Dostępna paleta 16 kolorów RAL bez dopłat pozwoli idealnie dopasować meble do każdego wnętrza.


Klienci Cenią Bezpieczeństwo  
Standardy higieny w miejscach, gdzie spożywa się posiłki, są niezwykle ważne. Nasze metalowe szafy śniadaniowe spełniają najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Są doskonale zabezpieczone przed korozją dzięki zastosowanej technologii cyrkonowania, łatwe do czyszczenia i ułatwiają zachowanie czystości. Każde drugie śniadanie znajdzie swoje miejsce w osobnej skrytce, która jest zabezpieczona zamkiem na klucz. Co więcej, szafy śniadaniowe zostały starannie dostosowane pod względem kolorystycznym do otaczającego pomieszczenia, co nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, lecz także pozytywnie wpływa na nastrój i samopoczucie użytkowników.

 
Podsumowanie  
Metalowe szafy na drugie śniadanie to rozwiązanie elastyczne i harmonijne, które dostosowuje się do Waszych potrzeb. Dbałość o standardy bezpieczeństwa i higieny przekłada się na zadowolenie użytkowników oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Inwestując w metalowe szafy śniadaniowe, inwestujecie w wygodę i bezpieczeństwo. Jesteśmy gotowi na odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące naszych szaf śniadaniowych. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego konfiguratora, gdzie możecie zapoznać się z dostępnymi opcjami i personalizacją naszych mebli.