Motywy graficzne na szafkach socjalnych

Jak sprawić, aby wnętrze szkoły wyglądało przyjaźnie, a zarazem nowocześnie i oryginalnie? Potrzebna jest do tego odrobina wyobraźni oraz metalowe szafki firmy MALOW.

Szafki ubraniowe ustawione w ciągu mogą utworzyć przepiękny krajobraz górski, ukazywać znaną stolicę, być ściągą wzorów matematycznych, atlasem świata, czy prezentować dyscypliny sportu. Wszystko zależy od pomysłu i wyobraźni. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu nadruków metodą UV.

Grafikę nanosimy na szafki w technologii nadruku UV. Druk UV gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu – wszystko to powoduje że znakomicie nadaje się do ekspozycji wewnętrznych (jest bezwonny) i zewnętrznych (jest w pełni odporny na warunki pogodowe). Jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, gotowy do natychmiastowego zastosowania. Druk UV jest czterokrotnie bardziej odporny na działanie warunków zewnętrznych od standardowych wydruków solwentowych.

Więcej o samej metodzie nadruków UV możecie Państwo przeczytać tutaj: http://www.malow-blog.pl/nadruki-graficzne-na-szafach/

I tutaj: https://malow.com.pl/nadruki-graficzne-na-szafach/

Na produkowanych przez nas szafkach możemy wydrukować:

  • nadruki z naszej galerii motywów graficznych
  • nadruki ze zdjęć przesłanych przez naszych Klientów
  • nadruki ze zdjęć dostępnych w bankach zdjęć

Podstawowe parametry techniczne dotyczące grafiki użytkownika:

  • jakość obrazu: 300dpi (pikseli na cal)
  • dopuszczalny format pliku graficznego: .jpg, .tiff, .pdf, .eps, .ai
  • rozmiar pliku graficznego: 3000 pikseli na metr bieżący
  • preferowana grafika wektorowa

Proponowana galeria motywów graficznych

Zdjęcia z dotychczasowych realizacji

Inne propozycje

Scrap Metal Art