Nadstawki do szaf kartotekowych

W dzisiejszych czasach sytuacja na rynku biurowym jest dynamiczna. Początkowe prognozy zwiastujące zmianę modelu pracy biurowej ze stacjonarnej na zdalną okazały się nietrafne. Ostatnie dwa lata pandemii zweryfikowały skuteczność modelu pracy zdalnej i wymusiły ewolucję do modelu hybrydowego. 

Brytyjski tygodnik ,,The Economist” przytoczył wyniki badania przeprowadzonego na 10 tys. pracowników jednej z firm z branży technologicznej, z których wynikało, że w domach pracujemy dłużej, ale mniej efektywnie. Badanie GUS ,,Popyt na pracę” pokazuje, że we wrześniu 2021 roku jedynie 5% Polaków pracowało zdalnie. Oznacza to, że popyt na cenną przestrzeń biurową występuje i będzie wzrastać, a z nim coraz wyższa będzie cena za metr kwadratowy takiego pomieszczenia. Przedsiębiorcy nie zamierzają zmieniać modelu pracy na całkowicie zdalny. Koszty stałe utrzymania nieruchomości rosną, a ciągle zmieniające się przepisy zwiększają ilość biurokracji, której przedsiębiorcy muszą stawić czoła. W praktyce oznacza to narastanie góry dokumentów, które wymagają przechowywania w sposób zgodny z zasadami RODO.

Odpowiedzią Malowa na tę sytuację są nadstawki NSZK na szafki kartotekowe SZK. Są świetnym sposobem na zwiększenie pojemności szaf kartotekowych, ponieważ nie wymagają dodatkowej przestrzeni w pomieszczeniu. Występują w wielu wariantach, więc łatwo dopasować je do istniejącej zabudowy z szafek kartotekowych. Piętrzące się góry dokumentów nie są problemem, gdy masz możliwość postawienia nadstawki na szafy kartotekowe. Szafki kartotekowe SZK i nadstawki NSZK są w stanie pomieścić dokumenty, które musisz przechowywać.

Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą na nadstawki i szafki kartotekowe.

 

2022_02_nszk-karta-katalogowa.pdf