Nowe możliwości z szafami WZD?

Chcesz mieć wszystko pod kontrolą w swoim biurze? A może potrzebujesz miejsca na narzędzia w swoim warsztacie? A co powiesz na przechowywanie środków czystości w bezpieczny sposób? Odpowiedzią na te problemy są szafy.

A nawet więcej! Szafy WZD są wyposażone w standardzie w różne dodatki, takie jak lusterko, haczyki ubraniowe na drzwiach, czy wizytownik. Mechanizm wspólnego zamknięcia drzwi pozwala na szybki dostęp do lewej i prawej części szafy za pomocą jednego klucza. Ułatwia to korzystanie z szaf WZD jednocześnie zmniejsza ilość potrzebnych kluczy.

Dostępne są w dwóch szerokościach 600 mm i 800 mm oraz dwóch wariantach: z dwoma przedziałami ubraniowymi lub z przedziałem z 4 półkami i przedziałem ubraniowym. Z łatwością znajdziesz taką szafę, która idealnie pasuje do Twojego pomieszczenia. Dodatkowo można dokupić siedzisko z półką na buty, daszek, cokół lub nadstawkę.

Jeśli jesteś majsterkowiczem lub pracujesz w warsztacie, to z pewnością wiesz, że trudno utrzymać w nim porządek. WZD to nie tylko zwykła szafa, ale prawdziwy multitaskingowiec! Po pierwsze, możesz przechowywać w niej swoje ulubione ubrania i oddzielić je od "brudnych" ubrań roboczych. Po drugie, masz wszystkie narzędzia i maszyny w zasięgu ręki - bez szukania ich po całym warsztacie.

A co z pomieszczeniami gospodarczymi, gdzie przechowywane są środki czystości, chemię gospodarczą, mopy, miotły lub ubrania dla personelu sprzątającego? Nie ma problemu - szafa WZD tam również się sprawdzi! Dzięki WZD można zachować porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

I to jeszcze nie wszystko! Szafy WZD są personalizowalne! Chcesz mieć drzwi ze swoja ulubioną grafiką? Bez problemu! Wybierając kolory z naszej palety RAL można dopasować kolor do swojego wnętrza. Można również zamówić z nadrukami UV na drzwiach. Dzięki nim można stworzyć praktyczne i oryginalne rozwiązania do przechowywania rzeczy osobistych.


Szafy WZD to uniwersalne meble dla każdego, kto ceni sobie porządek i estetykę. Z nimi można mieć wszystko pod kontrolą w każdym pomieszczeniu.

 

Pobierz kartę katalogową szaf ubraniowych WZD