Nowe szafy NSML

Szafy NSML należą do kategorii mebli medycznych. Służą do przechowywania leków oraz wyposażenia medycznego.  Mogą pełnić także funkcje biurowe – występują w wariantach z półką metalową idealnie nadającą się do przechowywania segregatorów. Rodzinę szaf NSML wyróżnia szczególna cecha – możliwość zamontowania dedykowanych kółek w trakcie użytkowania szafy. NSML zbudowane zostały z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań stosowanych w szafach SBM M. Zawartość szafy jest chroniona przez zamek z dwoma kluczykami.

Szafy NSML w ofercie MALOW

Szafy NSML występują w pięciu wariantach. Do każdego z nich możliwe jest zamontowanie kółek w trakcie użytkowania szafy.

Podstawowy wariant NSML wyposażony jest w przeszklone drzwi skrzydłowe.

W wariancie NSML 115 przeszklone są drzwi oraz boki szafy.

NSML 114 zawiera w sobie dwa przedziały – dolny z drzwiami przeszklonymi i górny z drzwiami pełnymi. Zamykane są oddzielnymi kluczami, wewnątrz dolnego przedziału znajduje się szklana półka przestawna co 25 mm.

Wyposażenie szaf medycznych NSML

  1. Półki ze szkła float przestawne co 25 mm

  2. Możliwość zastosowania półek metalowych

  3. Zamek z 2 kluczykami

  4. Przeszklone boki (dotyczy NSML 115)

  5. Zamykany przedział dolny

  6. Ślizgacze

  7. Stopki regulowane w zakresie 10 mm

  8. Możliwość montażu kółek

Montaż kółek do szaf NSML

Szafy NSML w standardzie występują bez kółek. Wyposażenie szafy NSML w kółka wymaga dokupienia dedykowanego zestawu kółek.

Montaż kółek jest bardzo prosty. Szafę należy położyć, następnie odkręcić stopki poziomujące i w ich miejsce zamontować kółka. Niezbędne śruby są dołączone do zestawu – należy wkręcić je w miejsce zajmowane wcześniej przez stopki poziomujące.

Moc mobilności

Szafy NSML to meble przeznaczone do gabinetów lekarskich, laboratoriów i sal w klinikach. Zawartość szafy jest bezpieczna, ponieważ dostęp do wnętrza jest ograniczony – każda z szaf  wyposażona jest w zamek z dwoma kluczykami. Elastyczność i mobilność to główne cechy szaf NSML – zapewniają je kółka i przestawne półki.

To najlepszy czas, aby wyposażyć się w nowe szafy NSML – znajdziesz je w sklepach internetowych naszych dystrybutorów.

Pobierz kartę katalogową szaf medycznych NSML