Odkryj zalety szafek na buty SNB

Szafki na buty SNB to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w różnych miejscach, takich jak szkoły, firmy, instytucje czy siłownie. Dlaczego warto zainteresować się szafkami SNB na buty? Oto kilka powodów:

  • Przede wszystkim, szafki SNB zostały zaprojektowane specjalnie do przechowywania obuwia. Wykonane z wytrzymałej blachy, gwarantują trwałość i niezawodność. Montaż na istniejących już podstawach jest prosty i wygodny.

  • Szafki SNB oferują różne rodzaje zamków, takie jak jednopunktowe, kłódkowe czy szyfrowe. Dzięki nim dostosujesz ją do swoich potrzeb, a Twoje obuwie będzie bezpieczne. Ponadto, istnieje możliwość korzystania z jednego klucza zarówno do szafy ubraniowej, jak i szafki na buty, co ułatwia użytkowanie i redukuje ilość posiadanych kluczyków.

  • Drzwi szafek są wzmocnione i posiadają otwory wentylacyjne, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu odzież uniknie kontaktu z wilgocią, zanieczyszczeniami i nieprzyjemnymi zapachami z obuwia. Dodatkowo, maskownice pomagają utrzymać czystość i estetykę.

  • Szafki SNB możesz dostosować do swoich potrzeb i dostępnej przestrzeni. Ich atrakcyjny wygląd możesz podkreślić wybierając kolor spośród 16 kolorów z naszej standardowej palety RAL bez dopłaty. Warto zaznaczyć, że jeżeli posiadasz już nasze szafy z rodziny WSU na podstawach ekonomicznych z siedziskiem, to bez kłopotu zamontujesz do nich szafki SNB.

5 lat gwarancji na szafki SNB świadczy o naszym przekonaniu co do jakości i niezawodności naszych produktów. Posiadamy również certyfikat ISO, który potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Warto zaznaczyć, że nasze szafki przechodzą rygorystyczne testy jakości oraz są testowane we własnym laboratorium - Centrum Badań i Rozwoju (CBR), co gwarantuje wysoką jakość i funkcjonalność.

Podsumowując, szafki na buty SNB to praktyczne, funkcjonalne i stylowe rozwiązanie do przechowywania obuwia w szatniach, firmach, szkołach czy siłowniach. Zapewniają porządek i bezpieczeństwo. Szafki SNB są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie organizację, czystość i estetykę w swojej przestrzeni.

Pobierz kartę katalogową