Platforma szkoleniowa E-learning MALOW

PLATFORMA SZKOLENIOWA E-LEARNING MALOW

W Malowie jak zawsze dużo się dzieje. Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – wchodzimy razem na nowy poziom zdobywania wiedzy o produktach Malow. Mamy zaszczyt przedstawić Wam platformę szkoleniową E-learning Malow.

JAKOŚĆ WYNIKA Z KOMPETENCJI

Platforma szkoleniowa E-learning Malow to narzędzie stworzone specjalnie do prowadzenia szkoleń i potwierdzania poziomu wiedzy uczestników. Powstała z myślą o naszych klientach i użytkownikach wyrobów marki Malow. Zależy nam, aby w pełni przenosić na rynek nasze fundamentalne wartości.

Wysokie kompetencje autoryzowanych dystrybutorów i partnerów handlowych Malow gwarantują wysoki standard obsługi. Pełna wiedza produktowa zapewnia profesjonalne doradztwo. Użytkownik nie musi znać całej oferty, nasi dystrybutorzy mają wiedzę i poznając potrzeby użytkowników, pomagają im podjąć optymalną decyzję zakupową.

Nasi dystrybutorzy to także przyjaciele – współpraca między nami trwa od dekad, tak jak nasza sieć dystrybucji. Spotykamy się on-line, na żywo zarówno w siedzibie Malow, jak i w siedzibie każdego z nich. A od teraz szkolimy także przez platformę E-learningową!

Malow tworzą ludzie zawsze gotowi do pomocy, życzliwi i energiczni. Dlatego korzystając z usług jednego z naszych dystrybutorów możesz być spokojny o swoje interesy. Oprócz pomocy przy aranżacji wnętrza, oferują pełne wsparcie od początku procesu zakupowego, przez zamówienie, płatność, dostawę i montaż. Malow to marka, której możesz zaufać.

KURSY I SZKOLENIA ZAWSZE POD RĘKĄ

Platforma E-learningowa Malow zawiera wiele funkcji wspierających rozwój. Stały dostęp do kursów to nieograniczona wiedza produktowa. Testy są świetną okazją do sprawdzenia się, szczególnie, że dla najlepszych i najbardziej sumiennych przewidujemy nagrody!

Platforma zawiera bazę wiedzy, w której można znaleźć informację o kategoriach produktowych, karty katalogowe, filmy produktowe oraz certyfikaty dla poszczególnych grup mebli. Baza ta będzie wciąż poszerzana i uzupełniana.

Moduł ścieżek wdrożeniowych służy tworzeniu dróg rozwoju dla poszczególnych członków organizacji. Uważamy, że do naszych zadań, jako największego producenta mebli metalowych w Polsce, należy wspieranie dystrybutorów w szkoleniu nowych pracowników oraz pogłębianiu kompetencji tych doświadczonych. Zależy nam, aby każde zetknięcie z marką Malow oddawało ideę, która nam przyświeca: dostarczać na rynek najlepsze rozwiązania w najwyżej jakości!