Poznaj nasz wizualizator

Wizualizator Malow to najnowsze narzędzie do aranżowania mebli metalowych w różnych pomieszczeniach. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikowi serwisu www.malow.pl wyobrażenie sobie jak konkretne meble Malow będą prezentować się w jego pomieszczeniu. W naszym wizualizatorze Malow możesz dostosować przestrzeń tak, aby jak najbardziej upodobnić ją do Twojego pomieszczenia.

Wizualizator ma wiele zalet:

  1. Realistyczna wizualizacja – narzędzie zawiera 10 scenerii, w których możesz zmieniać kolory ścian, podłogi, sufitu oraz prezentowanych mebli. Kupując metalowe meble z Malowa możesz upewnić się, że kolory, które wybrałeś pasują do wystroju Twojej przestrzeni!
  2. Szeroka oferta mebli Malow – wizualizator zawiera wiele modeli mebli Malow. To pozwala na poznanie oferty oraz zwizualizowanie jak metalowe meble Malow będą wyglądały w docelowym pomieszczeniu.
  3. Możliwość pobrania wizualizacji – po spersonalizowaniu pomieszczenia i pokolorowaniu mebli Malow, można pobrać grafikę w wysokiej jakości. Następnie wystarczy wysłać ją do wybranego dystrybutora z mapy, aby otrzymać wsparcie przy kompletowaniu zamówienia.

MAPA: https://malow.com.pl/krajowa-siec-dystrybucji

Jak używać wizualizatora?

  1. Wejdź na Malow.pl i rozwiń pasek nawigacyjny po prawej stronie. Wybierz wizualizator i przejdź dalej.
  2. Za pomocą strzałek przesuwaj karuzelę. Wybierz interesujące Cię pomieszczenie i następnie za pomocą menu po prawej stronie zmieniaj kolory ścian, sufitu, podłogi oraz mebli. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!
  3. Pobierz gotową wizualizację i wyślij ją do jednego z dystrybutorów z dostępnej mapy dystrybucji. Teraz wystarczy, że poczekasz na odpowiedź.

Jak wykorzystać wizualizator będąc dystrybutorem?

Metalowe jest piękne - najlepiej o tym wie ten, który zobaczył nasze meble na własne oczy. Wizaulizator jest narzędziem służącym do przedstawiania mebli Malow w ich naturalnym środowisku. W połączeniu z konfiguratorem tworzy mobilny katalog, który można przenosić na urządzeniu mobilnym. Twoi klienci na pewno chcą zobaczyć jak wybrane przez nich meble będą prezentować się po zakupie. Użyj wizualizatora, aby pokazać wszystkim, że metalowe meble dostępne są w wielu kolorach! Mamy profesjonalne narzędzia, ponieważ jesteśmy najlepsi w swojej branży!