Przyszłość edukacji z MALOW

Przyjrzyjmy się Bliżej

W tym artykule przyjrzymy się bliżej naszej ofercie mebli do szkół oraz dowiemy się, dlaczego Malow to wybór, na który warto postawić, aby stworzyć wyjątkową przestrzeń w szkole. Pomagamy tworzyć przestrzenie, w których nauka staje się pasjonującą podróżą, a praca - przyjemnym wyzwaniem.

Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem kolorowej i inspirującej przestrzeni edukacyjnej, w której uczniowie mogą skupić się na nauce, to nasze meble szkolne są idealnym wyborem.

Oferta mebli biurowych

Do pomieszczeń biurowych w szkole, gdzie wydajność, ergonomia i bezpieczeństwo są kluczowe, proponujemy meble metalowe dostosowane do współczesnych wymagań.

Poznaj szafy biurowe, które spełniają wymogi RODO, pozwalają na utrzymanie porządku, ale także na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni poprzez zamontowanie nadstawek. To świetne rozwiązaniem dla zwiększenia przestrzeni przechowywania dokumentów. 

Znajdziesz je na https://malow.com.pl/oferta/meble-biurowe

Oferta dla szkół

Dbamy o to, aby nasze meble szkolne spełniały najwyższe standardy jakości oraz dostosowane były do różnorodnych preferencji estetycznych. Na nasze wyroby dajemy 5 lat gwarancji. Dodatkowo posiadamy certyfikaty, które potwierdzają zgodność mebli z normami i standardami branżowymi.

Zapoznaj się z pełnym asortymentem mebli szkolnych i biurowych, na https://malow.com.pl/oferta/meble-szkolne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia odpowiedniego dobrania koloru produktów do wnętrza. Dlatego na naszej nowej stronie internetowej https://malow.com.pl/ znajdziecie Wizualizator oraz konfigurator, dzięki którym można łatwo i szybko zaplanować aranżację wnętrza, dobierając meble i kolory pomieszczeń. Podczas projektowania można dowolnie dobierać i łączyć kolory z naszej palety RAL i cieszyć się kolorowymi meblami bez ukrytych opłat.

Program "Maluch Plus"

Ta rządowa inicjatywa ma na celu dostarczenie placówkom edukacyjnym narzędzi oraz środków niezbędnych do tworzenia innowacyjnych i atrakcyjnych warunków dla najmłodszych dzieci.

Ogłoszony został nabór ciągły, który oznacza, że w każdym momencie do końca 2025 r. będzie można złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach programu Maluch Plus. Umożliwi to modernizację infrastruktury placówek, zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań pedagogicznych.

Gdzie kupić meble Malow?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich mebli metalowych dla Twojej placówki edukacyjnej, szatni szkolnej, pomieszczeń biurowych czy innego miejsca, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty mebli metalowych. Jesteśmy blisko Twojej placówki dzięki szerokiej sieci dystrybucji, którą znajdziesz tutaj: https://malow.com.pl/krajowa-siec-dystrybucji.