SMS - stworzone do szkoły

Szafki szkolne to standard

Mimo cyfryzacji i wysiłków, by ułatwić życie naszym dzieciom, ilość rzeczy potrzebnych do edukacji jest wciąż zbyt duża. Ciężkie plecaki obciążają plecy, powodując skoliozę i ból pleców. Podręczniki, zeszyty, przybory szkolne – dzieci wciąż muszą to wszystko nosić na plecach. Dodajmy do tego obiad i coś do picia. Kiedy w szkole nie ma szafek, cały sprzęt jest noszony przez uczniów przez cały dzień.

 

 

Nie musi tak być

Dzięki szkolnym szafkom bezpiecznie przechowamy podręczniki i zeszyty, strój sportowy, a nawet smartfon, drugie śniadanie i napój. Dzięki szafkom szkolnym zabierane są tylko książki i przybory potrzebne do bieżących zajęć szkolnych. Plecaki nie muszą już leżeć na podłodze, można je bezpiecznie zamknąć w szafce.

 

Każdy był dzieckiem

Szafki w szkolnych korytarzach i szatniach zapewniają komfort podczas przerw. Ale idźmy dalej - przypomnijmy sobie nasze młode lata. Czy nie byłoby miło, gdybyśmy po dzwonku zabrali ze sobą tylko podręcznik i zeszyt? Pamiętacie, jak zimny poranek (i mama) zmusił nas do założenia swetra. Po kilku godzinach wyszło słońce. Klasa się rozgrzewała, a my zdejmowaliśmy swetry. Co się stało, że nie mieliśmy szafki z hakiem? Gdzie wylądował sweter podczas przerwy i jak to wyglądało na koniec dnia? Jak często się gubił?

 

Malow - producent szafek metalowych do szkół

Metalowe szafki do szkół marki Malow to gwarancja bezpiecznego i wygodnego przechowywania. Spawany korpus jest sztywny i niezwykle wytrzymały. Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja. Ciekawa perforacja oraz możliwość wyboru koloru z palety 16 kolorów bez dopłaty pozwala na aranżację każdego wnętrza. Istnieje również możliwość zamówienia drzwi z nadrukiem UV, który pozwala na personalizację całego pomieszczenia. Na drzwiach zamiast cyfr mogą być nadrukowane zwierzęta, postacie z bajek, patron szkoły czy piękny krajobraz. Wyobraź sobie lekcję historii lub pracownię malarstwa w szkole. Wysokie szafki na naczynia. Na frontach nadruk słynnego obrazu „Narodziny Wenus” (ok. 1483–1485) pędzla Sandro Botticellego. Wygląd szafek to ważny element wystroju szkoły – dopasowane kolorystycznie wyposażenie wygląda elegancko, nowocześnie i zdobi szkołę.

 

 

A jeśli chcesz jeszcze więcej...

 

 • Szafki SMS - stworzone dla szkół. 
 • Jest to luksusowa wersja standardowych modeli szafek z rodziny SUM i SUS. 
 • Szafki SMS (~SUS) to rozwiązanie, w którym klasyczny design został wzbogacony o praktyczny regał i ogranicznik otwierania. 
 • Szafki SMS (~SUM) posiadają półki oraz dwie dodatkowe półki, lustro i haczyk na drzwiach. Po bokach regałów znajdują się dwa haczyki do wieszania ubrań. Haczyki ułatwiają przechowywanie odzieży i rzeczy osobistych.
 • SMS to szafki o największych możliwościach i najbogatszym wyposażeniu, bez dopłaty.

 

Dlaczego warto wybrać te szafki:

 • 5 lat gwarancji.
 • 16 kolorów RAL gratis. 
 • Więcej miejsca na rzeczy - regał z półką i dwoma haczykami na ubrania.
 • Większa trwałość - możliwość wyboru konstrukcji z grubszej stali - wersja LX.Z
 • Większe bezpieczeństwo - szafki posiadają otwory w tylna ściana do mocowania do ściany oraz otwory w bocznych ściankach do skręcenia szafek. 
 • Zabezpieczenie przed włamaniem - wybór modeli z zamkiem 3 punktowym. 
 • Możliwość zastosowania wielu rodzajów zamków. 
 • Komfort podczas przerw - ogranicznik otwarcia drzwi zapewnia komfort podczas kilka szafek jest używanych jednocześnie przez wiele osób. Dostarczany w całości, nie wymaga montażu.