Szafa WZD - nowość zdobywająca serca użytkowników

Podsumowując 2023 rok nie można nie wspomnieć o szafach WZD. W minionym roku sprzedały się w tysiącach sztuk i zdobyły uznanie klientów na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych.      
W niniejszym artykule odpowiemy na pytania:      
•    Czym są szafy WZD?      
•    Dlaczego ta szafa jest hitem wśród naszych nowości?      
•    Dlaczego warto wybrać szafy WZD?

Jakie są dostępne warianty?

Szafy WZD to uniwersalne meble. Dzięki solidnej konstrukcji mamy możliwość dodawania nadstawek i podstaw, które zwiększają przestrzeń przeznaczoną na przechowywanie rzeczy osobistych. Dzięki dostępności w standardzie wielu wariantów, szafy WZD dają możliwość, dostosowania do indywidualnych potrzeb. W standardzie szafy posiadają dwie szerokości (600 mm i 800 mm) oraz dwa unikalne warianty wnętrz: z dwoma przedziałami na ubrania albo z 4 półkami i przedziałem na ubrania. Do szaf dostępne jest wyposażenie dodatkowe w postaci nadstawek, daszków, nóżek, cokołów i podstaw.

Gdzie znajdują zastosowanie?

W zależności od potrzeb można wykorzystać te szafy jako ubraniowe, które pozwalają na przechowywanie odzieży roboczej oddzielonej od codziennej. Każdy przedział ubraniowy wyposażony jest w drążek, na którym zawieszone są trzy podwójne haczyki. 
Solidna konstrukcja umożliwia postawienie szafy na nóżkach, cokole, podstawie z siedziskiem i półką na buty, dając pełną swobodę podczas aranżacji. Dodatkowo szafy WZD bez problemu możemy wkomponować do istniejących szatni. 
Jeden z wariantów szafy WZD pozwala na jeszcze większą elastyczność i uniwersalność. Wnętrze z półkami oraz przedziałem ubraniowym pozwalają na przechowywanie odzieży i dodatkowo dokumentów i innych drobnych przedmiotów używanych w pracy. 
Szafy typu WZD są chętnie wybierane przez przedsiębiorstwa, gdzie jeden pracownik potrzebuje więcej miejsca do przechowywania niż przeciętnie. Otrzymuje od nas szafkę z dwiema komorami zamykaną jednym zamkiem w komplecie z dwoma kluczykami.

Chcesz niecodzienny design?

Standardowo szafy dostępne są w 16 kolorach bez dodatkowych opłat. Pozwól sobie na komfort w codziennym przechowywaniu przedmiotów. Dzięki swobodzie wyboru różnych koloru na korpus oraz drzwi zyskujesz 256 kombinacji kolorystycznych bez dodatkowych kosztów. 
Szafy WZD pozwalają także na dodanie oryginalnego charakteru poprzez zamówienie drzwi z wybraną grafiką. Może to być ulubione zdjęcie z wakacji, inspirujące motto lub logo firmy. 
Dzięki temu nasze szafy nie tylko doskonale prezentują się w każdym otoczeniu, ale pozwalają nadać pomieszczeniu indywidualny i wyjątkowy charakter.

Podsumowanie

•    Perforacja na górze i dole drzwi zapewnia idealną wentylację, co umożliwia suszenie odzieży wierzchniej, odzieży roboczej oraz butów. Dzięki temu nie zostają w szafie nieprzyjemne zapachy. 
•    Dostępne warianty szerokości oraz różne konfiguracje wnętrza, sprawiają, że szafy te są uniwersalne i znajdują różne zastosowania. 
•    Dzięki palecie kolorów standardowych oraz możliwości zamówienia drzwi z grafiką, użytkownicy mają możliwość stworzenia unikalnego designu. Nada to pomieszczeniu indywidualny i wyjątkowy charakter. 
Wysoka jakość, 5 lat gwarancji, niezawodna zgrzewana konstrukcja i duża dostępności to powody, dzięki którym szafa stała się najlepszym wyborem w 2023 r. Szafy WZD sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i sprzedawały się w tysiącach sztuk. 
Szafy WZD to pewna inwestycja na lata!