Szafka szkolna - którą wybrać?

Najlepsza szafka szkolna

Szukając szafki szkolnej, często zastanawiamy się, która opcja będzie najlepsza. Warto dokładnie przemyśleć wybór. Klient odczekuje od nas optymalnego rozwiązania, aby później nie żałować swojej decyzji.

Na pewno zetknąłeś się już z naszymi szafami typu MSU z dodatkową półką na książki. W poniższym artykule przedstawimy rodzinę szaf szkolnych SMS i wskażemy jej walory. Wytłumaczymy dlaczego przy poszukiwaniach szaf szkolnych z półką na książki, szafka SMS jest lepszym wyborem. Pokażemy rozwiązania i wszystkie jej przewagi nad szafami MSU z dodatkową półką.

Szafki szkolne SMS to same korzyści

Szafka szkolna SMS to rozwiązanie, które oferuje wiele korzyści, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji. Dzięki ogranicznikowi otwarcia drzwi, szafka SMS zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas otwierania szafek. Ogranicznik zapobiega uszkodzeniom, wyłamaniu drzwi oraz uderzeniu w osoby stojące obok lub w inne szafki. Wizytowniki pozwalają na estetyczną personalizację skrytek. Designerska perforacja drzwi ułatwia naturalną wentylację wnętrza szafki, a bogate wyposażenie wnętrza zapewnia pełną wygodę i funkcjonalność. Bogata oferta zamków i sposobów zamknięcia zapewnia bezpieczeństwo dostępu. A paleta 16 kolorów w standardzie lub ciekawe, oryginalne, kolorowe nadruki na drzwiach szafek gwarantują wyjątkowość i pozytywny odbiór przez uczniów - szkolnej szatni.

Zaoszczędzisz więcej

Produkcja na automatycznej linii sprawia, że szafka SMS jest dostępna szybciej niż szafki MSU. Szafka SMS ma korzystniejszą cenę. Szafki SMS dostępne są w dwóch wariantach: ST (blacha 0,5 mm) i LX (blacha 0,8 mm), dzięki czemu możesz wybrać opcję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

Wybór szafki szkolnej to ważna decyzja

Szafka SMS to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli szukasz niezawodnej i przystępnej cenowo szafki szkolnej, wybierz SMS. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Karty katalogowe szafek szkolnych SMS:

Szafy szkolne SMS - z dwiema półkami i boksem na książki

Szafy szkolne SMS - 2 komorowe z boksem na książki

Szafy szkolne SMS - 3 komorowe z boksem na książki

Szafy szkolne SMS - 4 komorowe z boksem na książki

Szafy szkolne SMS - 5 komorowe z boksem na książki