Szafy, które rozbudzają wyobraźnię

Malow oferuje nadruki UV. Już to wiesz. Ale jest się czym pochwalić! Minął już ponad rok od wpisu "Motywy graficzne na social lockerach". Zdjęcia, które prezentujemy poniżej to nasze najnowsze realizacje.

Ciepłe, fascynujące i kolorowe, rozbudzą wyobraźnię!

Personalizacja szafek dla młodszych klas to świetny pomysł. Słodkie twarze zwierząt zamiast liczb - to sprytne! Kolorowe i energetyczne nadruki tworzą atmosferę pełną ciepła i bezpieczeństwa. Taka szatnia mogłaby przenieść Cię do krainy zabaw i dzieciństwa. Nie można obok niego przejść i się nie zakochać.

Inspirujące i pełne energii

Akcja, energia, żywe kolory. Te słowa doskonale opisują to, co dzieje się w szkołach średnich. Wyższe klasy to wstęp do samodzielności, rozwijanie pasji i samodzielności. Nadruki w tym stylu przyciągają uwagę i pobudzają do działania.

Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Zbuduj atrakcyjne środowisko pracy, które wpłynie na zaangażowanie pracowników i rozwój Twojego biznesu. Miejsce pracy powinno być kolorowe i motywujące. Naszym celem jest dostarczanie firmom więcej takich rozwiązań.

Malarstwo OMBRE

Niebieskie szafki na niebieskim tle – czemu nie! Z OMBRE to możliwe. W Malowie można zamówić ręcznie malowane drzwi metodą malarstwa OMBRE. Efekt jest tak wyjątkowy jak pierwszy w historii paryski pokaz mody! Ręcznie robione oznacza, że nie znajdziesz dwóch identycznie pomalowanych frontów drzwiowych.

Streszczenie

Przyjazne i kolorowe szatnie to nie bajka! Nasze szafy już są. Prezentowane przez nas projekty są tego najlepszym dowodem. Wyobraźnia nie zna granic.